• Свеж
Camwear ' ® Кружен Капак За & Кварт Јасно

Camwear ' ® Кружен Капак За & Кварт Јасно

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Camwear '® Капаците цврсто се вклопуваат Во Camwear ' ® Контејнери За Складирање Храна Со Поликарбонат. Овие Капаци се направени од материјал кој е отпорен на дамки на киселини и масла од храна. Camwear ' ® Кружен Капак За 6 & 8 Кварт Јасно.

Карактеристики на производот

Поврзани производи