• Свеж
Девојка Летна Облека Екипажот Вратот Лето Ракави Сончево Плажа Цветни Отпечатоци Партиски Фустани За Девојки

Девојка Летна Облека Екипажот Вратот Лето Ракави Сончево Плажа Цветни Отпечатоци Партиски Фустани За Девојки

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Големина : 100 Препорачана возраст : 2-3 Години Биста : 60см/23,62" Должина : 54см/21,26" Големина : 110 Препорачана возраст : 3-4 Години Биста : 66см/25,98" Должина : 59см/23,23" Големина : 120 Препорачана возраст : 4-5 Години Биста : 68см/26,77" Должина : 64см/25,20" Големина : 130 Препорачана возраст : 5-6 години Биста : 72см/28,35" должина : 69см/27,17" големина : 140 препорачана возраст : 7-8 Години Биста : 76см/29,92" должина : 75см/29,53" големина : 150 препорачана возраст : 8-9 Години Биста : 80см/31,50" должина : 81см/31,89" големина : 160 препорачана возраст : 10-12 Години биста : 84см/33.07" Должина : 86см/33.86" пријателски совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да ја купите ставката (инч = 2,54 см). 3. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . 4.Ве молиме додадете ја секоја големина одделно во вашата количка. Погоден за девојки секојдневно да се облекуваат или да одговараат на семејството облека; Идеален За секоја посебна церемонија пригода. Девојки Дете Деца Екипажот Вратот Лето Ракави Сарафан Повик Плажа Цветни Принтови Партија Фустан. Грижа : машина за перење.

Карактеристики на производот

Поврзани производи