• Свеж
Јога Панталони За Женски Тренинг Хеланки Беспрекорна Тесна Еластична Еластична Брза Сува Опуштена Фит Женска Активна Облека Надворешна Домашна Облека Пролет Лет?

Јога Панталони За Женски Тренинг Хеланки Беспрекорна Тесна Еластична Еластична Брза Сува Опуштена Фит Женска Активна Облека

DEN 247.20

Стока
Во продавницата

Големина : С Половината : 60см/23,62" Колк : 74см/29,13" Должина На Дното : 85см/33,46" Големина : М Половината : 64см/25,20" Колк : 80см/31,50" Должина На Дното : 87см/34,25" Големина : Л Половината : 68см/26,77" Колк : 86см/33,86" должина на Дното : 89см/35.04" Материјал : дише, лесен, погоден За Кожата. Се Чувствуваат Добро Да Се Носат За Ден-За-Ноќ .УБАВО ЗА СЕКОЈА СЕЗОНА, АКТИВНОСТ-хеланките се убави за секоја сезона и за сите активности. Надвор Од Јогата, Тренингот, Фитнесот, Пилатесот или Вкрстеното Вклопување, овие панталони за слабеење може да се носат лежејќи низ куќата, пазарејќи или живеејќи активен животен стил. Спарете се со што било, од фустани до џемпери за да создадете изглед што ќе го покаже вашето чувство за мода.нашите панталони за вежбање со џебови можат да ви овозможат лесно движење, свиткување, сквотирање и истегнување или да правите какви било пози што ги сакате додека ги правите вашите вежби.●Нега На Облека ● Предложете Рачно/Машинско Перење Ладна Вода, Не Исушете Ја, Не Сушете, Не Избелувајте. Ако Имате Какви било Прашања, Ве Молиме Кажете Ни, Ние Ќе Обезбедиме Задоволително Решение во рок од 24 Часа. Уживајте Во Удобно Вклопување, Секојдневна облека, домашна облека, облека за спиење, Јога, џогирање, облека за одмор или плажа. Пролет Лето Winter Зимски Панталони, широк нога панталони. Можете да одговарате на симпатична облека токму сега. Откако овој пар ќе пристигне на вашата врата, нема да помислите да го вратите. Спарете со потпетици или платно високи врвови. Можете да одговарате на симпатична облека токму сега. Откако овој пар ќе пристигне на вашата врата, нема да помислите да го вратите. Земете пар хеланки еден ден во канцеларија и спакувајте пар хеланки за среќен час. Додадете пар потпетици на двете, и имате убав изглед. обичните јога хеланки ќе ве одржат во леснотија.Спарете се со која било облека за да создадете свој изглед,од теретана до улиците.Убав избор за работа, одмор и спорт.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Ступел Индустрии Гроздобер Видови Печурки Дијаграм Пејзажно Сликарство Уметност Со Црна Рамка Печатење Ѕидна Уметност

Додадете димензија во секоја просторија со нашите Уметнички Дела Во Рамка Со текстура Нашите уметнички

DEN 431.84

Gyouwnll Женски Врвови Маици Тенкови Блузи За Жени Без Ракави V Вратот Тренингот Блузи Печатени Трчање Повик Атлетски Маици

Жените Без Ракави V Вратот Тренингот Блузи Печатени Трчање Повик Атлетски Маици  Ве молиме проверете Ј�

DEN 1.00