• Свеж
StarTech.com УСБ 3. 2.5 ВО SATA SSD HDD Комплет Со Интегриран USB-C Кабел, Sata ii III Iii И Uasp Поддршка

StarTech.com УСБ 3. 2.5 ВО SATA SSD HDD Комплет Со Интегриран USB-C Кабел, Sata ii III Iii И Uasp Поддршка

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

S251 BU31 C3 CB е поддржан од 2-годишна гаранција и бесплатна доживотна техничка поддршка. КОНЕКТОРОТ USB Type-C е мал и реверзибилен, што овозможува полесни вметнувања и помал ризик од оштетување на портата. За да се зголеми преносливоста, куќиштето има вграден USB-C кабел, така што никогаш не треба да се грижите дали ќе заборавите да го понесете кабелот за конектор со себе каде и да одите.Еве одличен начин да додадете ултра-брзо, ултра-преносливо складирање на податоци на ВАШИОТ ТАБЛЕТ ИЛИ лаптоп со ОВОЗМОЖЕН USB-CÉ, вклучувајќи Mac Book, Chromebook Pixel ® и DELL XPS 12. Елегантен дизајн во издржлив Алуминиум Дизајниран со елегантно и издржливо алуминиумско куќиште, куќиштето е опремено за да ги чува вашите податоци безбедни и безбедни каде и да одите. Погонското куќиште се напојува СО USB, без потребен надворешен адаптер за напојување, што значи една работа помалку за носење со вас. Sata солидна држава диск или хард диск во надворешно складирање на податоци тоа е лесно да се земе со вас. Елегантно, издржливо алуминиумско куќиште.1 надворешно складирање за ВАШИОТ USB-C овозможен таблет или лаптоп. Ултра-брз пренос на податоци брзини куќиштето на уредот лесно се поврзува СО USB-C портата на вашиот лаптоп или таблет, овозможувајќи ви пристап и складирање на датотеки, побрзо од кога било.1 Gen 2 погонски комплет има вграден USB-C кабел што го олеснува поврзувањето на 2. Кабелот безбедно се обвиткува околу куќиштето додека не се користи, за да спречи оштетување или заплеткување и да зазема помалку простор во торбата на вашиот лаптоп. Преносно складирање Со вграден USB-C кабел ова преносно куќиште за погон го претвора вашиот 2.1 Gen 1) технологија.5 " возење во брз USB 3. SATA хард диск (HDD) или солидна држава диск (SSD) на вашиот компјутер преку СВОЈАТА USB-C порта.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Женски Долна Облека Долна Облека Ноќница Мода Долна Облека Шиење На Телото Вез Длабок В Прашка За Вратот Боди Жени Модна Жена

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 78см / 30.71" Половината : 68см / 26.77" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 80см / 31.50" Пол�

DEN 223.84

Nillight 18w LED Работа Светлина Бар Рамна Планината Поплава Светла Резервна Копија Задниот+Предниот Браник Led Светла За КАМИОН

Спецификација : 4 парчиња 18 W LED Работа Светлина Бар LED Моќ : 18w (6 x 3 W ВИСОК ИНТЕНЗИТЕТ LED ) Зрак Шема : Поплава

DEN 431.68