• Свеж
Нерѓосувачки Челик Рамна Држачи За Монтирање На Ѕид Клипови Со Завртки

Нерѓосувачки Челик Рамна Држачи За Монтирање На Ѕид Клипови Со Завртки

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Опис ова е збир на куки и завртки, што може да ви овозможи да ги задоволите домашните или деловните потреби. Изграден од висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик за одржување со години. Спарете со дрвени или пластични рамки, знаци или плаки. Карактеристики-Боја : Сребрена. - Материјал : нерѓосувачки челик. - Големина : Околу 4, 30Х1, 90Х0, 20см/ 1, 69Х0, 75Х0, 08ин. - Дизајнот на испреплетување овозможува постојано инсталирање и одвојување и никогаш не се лизгаше. - И клиповите и завртките се изработени од нерѓосувачки челик со висока јачина, обезбедуваат стабилност и долгогодишна услуга, ве чуваат безбедни од паѓање на предмети што висат на ѕид. - Универзалните испреплетени конектори се дизајнирани за сите видови хардвери за мебел. - Погоден за изложбени сали, галерии, канцеларија, спална соба и дневна соба до виси. - Професионален и практичен дизајн со прекрасен изглед, лесен за носење и употреба. Дизајнот на испреплетување овозможува постојано да се инсталира и одвојува и никогаш да не се лизне. И клиповите и завртките се изработени од нерѓосувачки челик со висока јачина, обезбедуваат стабилност и долгогодишна услуга, ве чуваат безбедни од паѓање на предмети што висат на ѕид. Универзалните конектори за испреплетување се дизајнирани за сите видови хардвери за мебел. Погоден за изложбени сали, галерии, канцеларија, спална соба и дневна соба до виси. Професионален и практичен дизајн со прекрасен изглед, лесен за носење и употреба.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Куче Поводник Фустан, Куче Поводник Фустан Цвет Печатење Голем Полите Ракави Круг Вратот Мек Материјал Декоративни Дише Пролет

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Страна На Врвот Миленичиња Од Џојбај пазар.Опи�

DEN 319.84

Вазшоп Девојка Фустан Сандала Низок Врв Рамни Сандали Ремен За Глуждот Рамни Слатки Чевли Со Затворени Прсти Дете Шупливи Лесни

Шупливиот дизајн е удобен и дише, висококвалитетната постава има добра еластичност, удобна и мека за но�

DEN 2.00