• Свеж
VEVORДрво Рутер Комплет 1. HP Ma Вртежен Момент 30, Вртежи Во МИНУТА Променлива Брзина Рутер Со Фиксна Основа И Се Фрлам База За Обработка На Дрво И Производство На Мебел

VEVORДрво Рутер Комплет 1. HP Ma Вртежен Момент 30, Вртежи Во МИНУТА Променлива Брзина Рутер Со Фиксна Основа И Се Фрлам

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Мазниот Мек Почеток започнува брзо и тивко со помал вртежен момент. Совршен за преработка на дрво, производство на мебел и други индустрии. Променлива Брзина овој рутер се движи од 6 променлива Брзина 10. Неверојатна Издржливост Моќниот компактен рутер ОД 710 W обезбедува одлична моќност за исполнување на различни апликации, куќиште на алуминиумски мотори со тешка должност, фиксна основа, Напон : 110 V 60 HZ. Мекото стартување помага да се спречи овој рутер за дланка да скока наоколу во вашата рака, давајќи ви многу подобра контрола. Housономски Дизајн вибрации-намалување на леано алуминиумско куќиште заедно со рачките со мек зафат ги намалуваат вибрациите за зголемена удобност и контрола.Неверојатно Ниски Цени 3.Брза и Безбедна Испорака 4.000 ВРТЕЖИ во МИНУТА, има Кола Со Постојан Одговор за чисти, конзистентни резултати. Прецизно Поставување На Длабочина системот за брзо и прецизно прилагодување на длабочината овозможува и макро и микро прилагодување додека системот за брзо стегање овозможува лесно прилагодување или преместување на моторот од основа во основа.Тешко Обезбедување На Квалитет 2. ●ТОЧНА И ПРЕЦИЗНА q-прилагодлива контрола на длабочината на решетката и крилото за попрецизно сечење. ●ГОЛЕМ ОПСЕГ на БРЗИНА ● - опсегот на брзина на моторот 10.24/7 Професионални Услуги НА Клиентите Опис НА Производот 710w Компактен Комплет За Рутер СО Мек Старт Со Брзина : 10. Нето Тежина : 14,5 кг (31,97 фунти).000 ВРТЕЖИ во МИНУТА, 6 променливи брзини. ●МАЗЕН МЕК СТАРТ-Рутерите одат од мирување до максимална брзина многу брзо, создавајќи помал вртежен момент. Мекиот стартен мотор работи СО 710 W, напон 110 V.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Gyouwnll Женски Врвови Маици Тенкови Блузи За Жени Без Ракави V Вратот Тренингот Блузи Печатени Трчање Повик Атлетски Маици

Жените Без Ракави V Вратот Тренингот Блузи Печатени Трчање Повик Атлетски Маици  Ве молиме проверете Ј�

DEN 1.00

Прашок Издувам Триаголник Шминка Издувам Триаголник Прав Издувам За Лабава Прав Тело Козметички Фондацијата Сунѓер Мека Прав

Удобно и меко : Нашето издување во прав е направено од сунѓер од велур и перница.Кадифеномеко, ви дава уд�

DEN 143.84