• Свеж
Јукурем Пар Задна Воздушна Суспензија Шокови За Кадилак Ескалада 2002-2014-30491398

Јукурем Пар Задна Воздушна Суспензија Шокови За Кадилак Ескалада 2002-2014-30491398

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Вовед : . Оваа ставка е пасивна конверзија за модели кои првично беа опремени со автоматска амортизација (електронска) суспензија. Се препорачува професионална инсталација. Ве молиме двојно конфимирајте ја компатибилноста, како и бројот НА ОЕМ пред да го купите.Функција : . Состојба : 100% Сосема нов. Гаранција : 2 Години Гаранцијаспецификација : . Одговара За : . Одговара на модели само Со Авторидна Суспензија. 2002-2014 за Кадилак Ескалад . 2003-2014 ЗА КАДИЛАК ЕСКАЛАД ЕСВ. 2002-2013 ЗА КАДИЛАК ЕСКАЛАД ЕКСТ. 2003-2013 За Шеви Лавина 1500. 2000-2013 За Чеви Приградски 1500. 2000-2014 За Шеви Тахо. 2000-2014 за ГМЦ Јукон. 2000-2013 за ГМЦ ЈУКОН ХЛ 1500. Заменува Дел Број : . 15756926, 15852159, 15869656, 15869658, 15918525, 15924688, 15945872, 19300040, 19300045, 19300046, 19300069, 19300071, 19300072, 22187152, 22187156, 22187158, 22400885, 25885467, 25885469, 25885470, 25979391, 25979393, 25979394, 40034, 4Ј-0005С, 88965338.88965458, АС-2700, АС-2708, АС-2715. Поставување На Возилото : Заден (Лево И Десно). Вклучени : . Пакетот Вклучува : . Пар Задна (Лево И Десно) Потпора За Воздушна Суспензија Шокови Состојба : 100% Сосема нова. Гаранција : 2 Години Гаранција.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Каишек Пластични Хард Школка Случај Компатибилен-Објавен MacBook Pro 16 Модел На ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Допир: Серија На Растенија

Mac Book Pro 16 " Капакот На Случајот (20202019)е само За Моделот Број А2141 Тоа не Е КОМПАТИБИЛЕН Со Други Macbook Модел...

DEN 1.00