• Свеж
Dell Alienware - Aurora R Игри На Среќа Забава Десктоп, Wifi, USB 3.2, HDMI, Bluetooth, Победа Дома)

Dell Alienware - Aurora R Игри На Среќа Забава Десктоп, Wifi, USB 3.2, HDMI, Bluetooth, Победа Дома)

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

ВЕЛЦТОРМ КОМПЈУТЕР продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, кутијата на производителот ја отворија нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција и инсталирање на надградбите според рекламираните спецификации. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : Dell Форма/Стил : Десктоп Процесор : 11-Ти Генерал Intel Core i7-11700f 2.50 GHz Процесор (до 4.9 GHz, 16mb Кеш, 8-Јадра, 16-Теми, )Меморија : 32 GB DDR4 DIMMGraphics : Ge Force RTX 3060 Ti 8 GB GDDR6 Посветена Графика, VR Подготвен За Складирање : 1 TB pcie Ssd (Диск Со Цврста Состојба) + 2tb hdd (Хард Диск)Оперативен систем : WINDOWS 11 HOME-64display : Без поврзување На Екранот : Wi-Fi 6 Ax1650 Wifi, Bluetooth 5.1, Ethernet LAN (RJ-45)Порти/Слотови : , 6 USB 2.0, 1 Hdmi, 3 Дисплеј Порта (Dp), 2 USB 3.2 ТИП-C ген2, Без Оптички Погон, 1 X Приклучок За Микрофон, 1 x Слушалки За Слушалки влез/ИЗЛЕЗ : БЕЗ ВЕБ камера, црна Жична Тастатура, usb глушец, батерија : 550 W НАПОЈУВАЊЕ, Други Карактеристики Ладилник За Ладење На Воздухот Процесорот, Боја : ВАРОСУВАНЕ : 26,5 Lbproduct Димензии (WXLXH) : 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА НА ПРОИЗВОДИТЕЛОТ Од velztorm компјутер (ПРОФЕСИОНАЛНО надграден СО Велцторм Компјутер) Интел И7-11700ф 8-Јадрен Процесор. Ge Force RTX 3060 Ти Графика. 1 TB PCIe NVMe SSD + 2 TB HDD. 32 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА. Windows 11 Насловна 64bit.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Алуминиумска Скала За Продолжување 16,4 стапки Телескопска Скала со Куки Што Се Одвојуваат Нелизгачки Брави За Заклучување На

Оваа Повеќенаменска Алуминиумска Телескопска Скала за Продолжување со 2 Куки Што Се Одвојуваат, може да

DEN 2079.84

Гилисо Женска Јакна Со Цврста Боја Задебелување И Руно И Зимски Обичен Патент Џеб Со Долги Ракави Со Качулка Долг Џемпер

Женска Јакна Со Цврста Боја Задебелување И Руно И Зимски Обичен Патент Џеб Со Долги Ракави Со Качулка До

DEN 655.68

еден вискозен Дрес Од Вискоза Сина Ткаенина Цветен Блок Фустан Материјал Ткаенина За Печатење Ткаенина Покрај Дворот Широк

* Овој лесен плетен дрес има двонасочно истегнување, мека површина и мека завеса Тој е лесен и малку прое

DEN 97.92

фарти Лента Печатење Дуксер За Жени Пад Круг Вратот Долг Ракав Дуксер Салон Одговара Лабава Пуловер Блузи Кошула

Одговор во рок од 48 часа Ве молиме наведете ја табелата со големини подолу на "опис на Производот" пред д�

DEN 153.44