• Свеж
Мини Хорнит Велосипед Скутер Фарови И Звучни Ефекти Велосипед Рог, Сина

Мини Хорнит Велосипед Скутер Фарови И Звучни Ефекти Велосипед Рог, Сина

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Двете светла од 12 лумени на Мини Хорнит се посветли од многу основни безбедносни светла и служат за вистинска безбедносна цел, што го прави возачот повидлив. Функцијата ѕвонче и рог може да се користи за предупредување на луѓето на патеки, така што децата можат да научат да возат безбедно и да се забавуваат во исто време. Другите звуци се за забава : ќе ги насмеете луѓето ако зад нив испуштите звуци од петел Или Дикси Хорн! Крилјата го олеснуваат прицврстувањето На Мини Рогот на секој велосипед или скутер и очите на бубачките го комплетираат изгледот на бубачката/стршленот/бебешката желка! Мини Хорнит доаѓа со далечински чкрапало што го олеснува ракувањето со велосипеди : нема потреба возачот да ја тргне раката од кормилото. Хорнит Мини Хорнит Светлина/Рог Сина/Портокалова.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Бајкосин Карго Панталони Жени Широки Ј2К Врвки За Влечење Еластични Панталони Со Низок Струк Со Џебови Падобрански Панталони

Панталони Со Падобран за жени се изработени од ткаенина, погодни за носење, погодни за кожата, меки, удоб

DEN 388.64

Gyouwnll Женски Врвови Маици Тенкови Блузи За Жени Без Ракави V Вратот Тренингот Блузи Печатени Трчање Повик Атлетски Маици

Жените Без Ракави V Вратот Тренингот Блузи Печатени Трчање Повик Атлетски Маици  Ве молиме проверете Ј�

DEN 1.00

Прашок Издувам Триаголник Шминка Издувам Триаголник Прав Издувам За Лабава Прав Тело Козметички Фондацијата Сунѓер Мека Прав

Удобно и меко : Нашето издување во прав е направено од сунѓер од велур и перница.Кадифеномеко, ви дава уд�

DEN 143.84