• Свеж
Вазшоп Девојка Фустан Сандала Низок Врв Рамни Сандали Ремен За Глуждот Рамни Слатки Чевли Со Затворени Прсти Дете Шупливи Лесни Црни 9С

Вазшоп Девојка Фустан Сандала Низок Врв Рамни Сандали Ремен За Глуждот Рамни Слатки Чевли Со Затворени Прсти Дете Шупливи Лесни

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Шупливиот дизајн е удобен и дише, висококвалитетната постава има добра еластичност, удобна и мека за носење. Погоден за : плажа, крајбрежје, на отворено, училиште, одмор, море итн.Содржина на пакетот : 1 Пар Сандали (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам.

Карактеристики на производот

Поврзани производи