• Свеж
Нулум Мтвс49б Плоштад Област Килим

Нулум Мтвс49б Плоштад Област Килим

DEN 1130.24

Стока
Во продавницата

Додавањето На Тепихот Нулум Мтвс49б Пјаца Во Вашето домаќинство ќе го зголеми анте на вашиот декор за милиони. Овој прекрасен печатење во марокански стил се одликува со разноврсна крема и светло-кафени нијанси, обезбедувајќи искуство слично На Зен. Плус, направен е да трае со цврсти 100% волнени влакна, кои се рачно тафтувани Во Индија за дополнителна издржливост. Оваа област килим е премногу убава и функционална за да помине. Нулум Рачно Тафтувана Тара килим 5 'х 8' Сивкав Тен Правоаголник (МТВС49Б-508).

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Бел + Хауел Соларни Напојува Вртливата Диск Светла, Отворено Патека Светла СО LED Светилки, Нерѓосувачки Челик Пакет

Украсете го и заштитете го вашиот дом Со Светлата На Дискот Бел + Хауел Светлата на дискот се најновите в

DEN 335.84