• Свеж
Кока-Кола Машко Лого Графички Екипаж Руно, До Големина 2XL

Кока-Кола Машко Лого Графички Екипаж Руно, До Големина 2XL

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Овој Машки Пуловер Од Руно Со Долги Ракави Ќе биде додаток на вашата пролетна гардероба потребна. Супер удобен графички пуловер ќе биде вашата нова омилена ставка. Од предни графички отпечатоци до сите отпечатоци, тоа ќе биде најкул врвот на пазарот! Обложете го преку кој било врв и спарете го со вашите омилени фармерки за совршена облека! Погодно, оваа ставка е без ознаки за дополнителна удобност и машина за перење за лесна нега. Земете ја вашата денес! 60% Памук, 40% Полиестер Пред Изгорување. МЕНС Е Екипажот Руно. Машинско Перење Ладно Со Слични Бои. Само Белило Без Хлор. Падне Сува Ниска. Не Железо Декорација.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Инктастично Тоа Е Нашата Планета Ајде Да Го Спасиме Денот На Планетата Земја Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Помогнете во ширењето на свеста за глобалното затоплување во овие Тоа Е Нашата Планета Ајде Да Го Спаси�

DEN 0.67