• Свеж
Батерии N Додатоци Bna-WB-L Дигитална Камера Батерија-Li-јон, 7.4 V, 3300mAh, Ултра Висок Капацитет-Замена За PANASONIC VW-VBN Батерија

Батерии N Додатоци Bna-WB-L Дигитална Камера Батерија-Li-јон, 7.4 V, 3300mAh, Ултра Висок Капацитет-Замена За PANASONIC VW-VBN

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Спецификации : Хемија : Ли-јонски Напон : 7.4 V Капацитет : 3300m Ah Compatible Замена Батерија За : Panasonic VW-VBN390 Compatible со Следните Дигитални Камери Panaspanasonic HC-X900, HC-X900 M, HC-X920, HDC-HS900, HDC-SD800, HDC-SD900, HDC-tm900, Vw-vbn390 Батерии N Додатоци Bna-wb-l9101 дигитална Камера Батерија - li-Yon, 7.4 V, 3300mah, ултра Висок Капацитет - Замена За panasonic vw-Vbn390 БАТЕРИЈА.

Карактеристики на производот

Поврзани производи