• Свеж
Бавна фидер кошница XXL, чинија со мачки, чинија за храна за мачки, сад за хранење со миленичиња

Бавна фидер кошница XXL, чинија со мачки, чинија за храна за мачки, сад за хранење со миленичиња

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Trixie Slow Feeder Hive XXL е одличен начин вашето домашно милениче да јаде поздрав и поизбалансиран оброк. Trixie Fun Custom Soneycomb дизајниран фидер е интерактивен бавен фидер дизајниран со многу гребени, охрабрувајќи го вашето домашно милениче да јаде полека, да развива поздрави навики, да избегнува надуеност, варење и дебелина. Овозможувајќи му на вашето домашно милениче да фати храна во садот за форма на саќе, носи додадена забава на оброкот и ја подобрува агилноста на вашето домашно милениче. Забавен интерактивен, стоп за надуеност, анти-галпинг, сад за миленичиња во диети, запрете варење и дебелина. Дизајнот на саќе го обучува вашето домашно милениче да ужива во јадење полека, да донесе додадена забава и да ја подобри агилноста. Разумното растојание помеѓу гребенот и долината може ефикасно да ја одложи брзината на јадење миленичиња. Нежниот дизајн на нашите гребени ќе им помогне на устата и јазикот на вашето домашно милениче да избегнат да бидат изгребани. Гумени влошки што не се лизгаат ја чуваат таблата да не се лизгаат наоколу како што истражува вашата мачка. Може лесно да се измие со рака или поставена на горниот решетка на вашата машина за миење садови.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Бел + Хауел Соларни Напојува Вртливата Диск Светла, Отворено Патека Светла СО LED Светилки, Нерѓосувачки Челик Пакет

Украсете го и заштитете го вашиот дом Со Светлата На Дискот Бел + Хауел Светлата на дискот се најновите в

DEN 335.84

Оактри Мачка Риба Форма Четка За Заби Играчка Со Коча Билка Миленичиња Еко - Пријателски Силиконски Моларен Стап Заби Чистење

Тип на ставка : Тип На Играчки За Миленичиња : Материјал За Џвакање Играчки : Силиконетаргет Публика : Мач

DEN 1.67