• Свеж
Лажичка за лажичка со крзно со подароци за ракавици без прсти

Лажичка за лажичка со крзно со подароци за ракавици без прсти

DEN 287.52

Стока
Во продавницата

Оваа пријатна капа за крзно од крзно со нараквици без прсти е совршен подарок за да го задржи тој посебен некој топол во текот на зимските месеци! Colorway Neon Fuchsia не е забавно, туку е супер трендовски и ќе додаде одличен поп на кој било изглед на надворешната облека. Преклопен фронт. Прилагодлива лента за вратот. Мека внатрешна постава. Детали за плетење со ребра. Фаукс ткаенина од крзно. Човечки материјали. Суво чистење. Увезени. Кажете здраво на Scoop : Стручно курирана гардероба на посакувани стилови со неверојатна вредност. Ние собравме заедно безумна уредување на парчиња достојни на ДРОЛ, кои се мешаат, способни за совпаѓање, и? Најдобро од сè? Лесно на паричникот. Затоа што сите ја заслужуваат гардеробата на своите соништа.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Бајкосин Карго Панталони Жени Широки Ј2К Врвки За Влечење Еластични Панталони Со Низок Струк Со Џебови Падобрански Панталони

Панталони Со Падобран за жени се изработени од ткаенина, погодни за носење, погодни за кожата, меки, удоб

DEN 388.64