• Свеж
Посебна Јасна Хибридна Кутија Отпорна На Удари за Iphone Мини-Tpu Браник Акрилен Заштитник На Екранот Од Калено Стакло-Прегратка Со Мечка

Посебна Јасна Хибридна Кутија Отпорна На Удари за Iphone Мини-Tpu Браник Акрилен Заштитник На Екранот Од Калено Стакло-Прегратка

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Целосна заштита за вашиот i Phone apple 12 MINI (5.4" Екран) - Јасното куќиште Отпорно На Удари Од Distink ® обезбедува целосна заштита за секоја површина на вашиот i Phone!Нашиот лесен и цврст, хибриден дизајн обезбедува најдобра можна заштита за секој дел од вашиот телефон без додавање вишок тежина или рефус! Едноделната, тенка футрола е дебела само 0,4 инчи и тежи само 0,7 унци, така што лесно се лизга во вашиот џеб и нема да ве намали! Вклучениот заштитник на екранот од калено стакло го одржува вашиот екран безбеден од гребнатини, чипови и пукнатини.Нашата уникатна, прилагодена графика е дизајнирана и отпечатена токму овде во Соединетите држави. Изберете го дизајнот што е соодветен за вас, отпечатен директно на задниот дел од куќиштето користејќи го нашиот специјален процес што нема да се лупи, гребе или избледи. И ние го поддржуваме СО ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА за случајот и печатениот дизајн!ПРИЛАГОДЕН Дизајн Отпечатен директно на задниот дел од куќиштето - страните остануваат јасни Флексибилни Tpu Браникот Обезбедува заштита од удари и капки околу рабовите на вашиот уред тврдиот АКРИЛЕН Заден Дел Обезбедува заштита од гребење за задниот ДЕЛ на ВАШИОТ уред заштитен СТАКЛЕН ЕКРАН Се Комбинира со подигната усна на предниот дел од куќиштето за да го заштити вашиот екран од гребнатини, чипови и пукнатини Доживотна Гаранција ДОЖИВОТНА Гаранција за овие случаи за да знаете дека секогаш ќе бидете заштитени. Доживотната гаранција го покрива самиот случај, како и печатениот дизајн! МЕЧКА ПРЕГРАТКА? - Прилагодено Печатени i Phone 12 Mini Distink ® Јасно Шок-Отпорен Случај со Мечка Прегратка? Дизајн. МАЛА ТЕЖИНА и ЦВРСТА ХИБРИДНА КОНСТРУКЦИЈА – Тенка, цврста, едноделна кутија го штити вашиот i Phone 12 МИНИ од испакнатини, модринки и гребнатини. Флексибилниот пластичен браник TPU обезбедува заштита од удари за рабовите на вашиот уред, додека тврдиот акрилен грб го одржува задниот дел од уредот без гребење!. ЗАШТИТЕН И ЛЕСЕН ПРИСТАП до сите телефонски порти и копчиња на i Phone 12 MINI. Независно подвижните капаци на копчињата обезбедуваат лесно ракување со сите копчиња на вашиот уред.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Јога Панталони За Женски Тренинг Хеланки Беспрекорна Тесна Еластична Еластична Брза Сува Опуштена Фит Женска Активна Облека

Големина : С Половината : 60см / 23,62" Колк : 74см / 29,13" Должина На Дното : 85см / 33,46" Големина : М Половината : 64см /

DEN 247.20

Енергетска стоп Замена на задната заменска подлога за сопирачките и комплетот за ротори, се вклопуваат Изберете: 1996- Гранд

Подлогата за сопирачките за замена на акциите Z17, роторот и хардверскиот комплет е буџетската замена на

DEN 2652.96

Алуминиумска Скала За Продолжување 16,4 стапки Телескопска Скала со Куки Што Се Одвојуваат Нелизгачки Брави За Заклучување На

Оваа Повеќенаменска Алуминиумска Телескопска Скала за Продолжување со 2 Куки Што Се Одвојуваат, може да

DEN 2079.84