• Свеж
лупсун Летна Заштеда Облека За Машки Зимски Врвови, Машки Моден Есенски И Зимски Џемпер Пуловер Долна Плетена Лента Машки Џемпер

лупсун Летна Заштеда Облека За Машки Зимски Врвови, Машки Моден Есенски И Зимски Џемпер Пуловер Долна Плетена Лента Машки Џемпер

DEN 399.68

Стока
Во продавницата

Машка Мода Есенски И Зимски Џемпер Пуловер Долна Плетена Лента Машка Sweater Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Многу кул за носење, Нов Изглед. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Сезона : Зима, Aut,Пролет : Менокација : Дома,Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен ,Моден Ракав Должина : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно како да се мие : Миење Раце, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Џемпер Машка Мода Есенски И Зимски Џемпер Пуловер Долна Плетена Лента Машки Џемпер. Материјал од ткаенина : материјалот е лесен, мазен, мек и флексибилен и материјал за брзо сушење. Совршен за секојдневни и други прилики во aut, зима и пролет, лесен за спарување со фармерки, шорцеви и слаби хеланки. Материјал од ткаенина : материјалот е лесен, мазен, мек и флексибилен и материјал за брзо сушење. Машки Џемпер; Машки Врв На Јака; Машки Дуксери Со Качулка; Машки Џемпер Со Долги Ракави; Машки Плетени Врвови; Машки Спортски Блузи; Машки Зимски Врвови.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Енергетска стоп Замена на задната заменска подлога за сопирачките и комплетот за ротори, се вклопуваат Изберете: 1996- Гранд

Подлогата за сопирачките за замена на акциите Z17, роторот и хардверскиот комплет е буџетската замена на

DEN 2652.96