• Свеж
Gournee Collectionенски Gaibree Tru Comfort Fonam Side Width Дополнително широко телесоно со потпетици колена високи чизми

Gournee Collectionенски Gaibree Tru Comfort Fonam Side Width Дополнително широко телесоно со потпетици колена високи чизми

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Колекцијата Gaibree By Journee е модерно преземање на традиционалната блок -потпетица. Плоштад пети, украси за токи и меки ткаенини го карактеризираат овој широко распространетост, екстра широко подигање на теле. На оваа класична силуета е додадена и удобна пена од 4 мм. Висина на пета : 2 3/4-инчи. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 14 инчи. Обем на теле : 14 1/4 инчи. Врвен обем : 15 1/2 инчи. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : Плоштад. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс кожа и ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Секојдневен.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Енергетска стоп Замена на задната заменска подлога за сопирачките и комплетот за ротори, се вклопуваат Изберете: 1996- Гранд

Подлогата за сопирачките за замена на акциите Z17, роторот и хардверскиот комплет е буџетската замена на

DEN 2652.96