• Свеж
Чевлите на д -р Шол ги тресат патиките

Чевлите на д -р Шол ги тресат патиките

DEN 559.84

Стока
Во продавницата

Преземете го секој чекор во удобна удобност со спортска, дише патика која е стилска и практична. Плетете и мрежа горе. Фронт на чипка. Гел перница на петицата дизајнирана за целодневна удобност. Подготвен јазик и јака. Гума за влечење ѓон за додадена стабилност. Чипка нагоре. Удобност. Гел потпетица.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Капсула Случај Компатибилен со iPhone Pro Ma [Заштита Од Воено Одделение Отпорна На Удари Тешка Футрола За Футрола За Заштита

Оваа Заштита Од Воено Одделение Отпорна На Удари Тешка Футрола За Футрола Заштитен Црн Капак На Куќиште

DEN 1279.20