• Свеж
Тајни богатства женски и женски плус спиење краток сет

Тајни богатства женски и женски плус спиење краток сет

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Зачудувајте се во тајни богатства, шорцеви за спиење комплетни со мека и воздушна ткаенина за да можете да останете најсјајни. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5? 10?, Половината : 26?, Биста : 33?, Колкови : 36?. Моделот носи големина S. Rise : 12?; приближно. ИНСЕАМ : 3?. Лабаво вклопување. Повлечете стајлинг. 95% рајон/5% спандекс. Машина за перење. Увезени.

Карактеристики на производот

Поврзани производи