• Свеж
Каролис Jayеј „Апстрактна реалност 1“ ја направи врамена уметност

Каролис Jayеј „Апстрактна реалност 1“ ја направи врамена уметност

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Се додава јасен акрилик со кој се додава печатењето. Каролис Jayеј „Апстрактна реалност 1“ ја направи врамената уметност. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Истакнати бои : Тан, Вајт Каролис Јанулис е уметник од Литванија. Неговата страст кон фотографијата и погледите одозгора го доведоа до воздушна фотографија. Делото е целосно собрано од професионални рамки и е подготвен да се обеси. Оттогаш, уметникот издаде книга за лична воздушна фотографија? Да се ​​биде птица во Литванија? Ставете ја фотографијата Каролис на wallsидовите. Античкиот бел душек дозволува сликата навистина да се истакне, што го прави одличен додаток на кој било простор без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидност на висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што Сигурно ќе го надополни секој стил. Неговата уметност се прикажува на меѓународните простори на аеродромот Вилнус, ново дизајнираната канцеларија на jenensidge и во многу повеќе корпоративни и приватни простори со давање нова перспектива на светот. Друга фотографија? Дрво на животот? е во потесен избор на Светските награди за фотографија на Sony 2016 (Категорија на луѓе). Овој висококвалитетен принт е затрупан со употреба на античко бело матка и доаѓа во црна рамка.Уметник : Каролис Jaysubject : Abstract Style : Modern & Modernivery Product Type : Црна рамка, црна матка, акрилик Ова подготвено за виси, Matted Rhamed Art Picture има поглед на Birdseye на шарен фармерски пејзаж. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање репродукции на ликовна уметност во музејот. Отпечаток од 8x10 giclee под акрилик во црна рамка од 13x16. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Во 2016 година Фотографија? Летен камп? Освои на 3 -то место на Меѓународните награди за воздушна фотографија Дронестаграм. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Во 2015 година тој го стекна првиот дрон и започна да ги спроведува своите идеи за воздушна фотографија во реалноста со фаќање и споделување моменти во оваа сè уште многу необична перспектива во тоа време.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Куче Поводник Фустан, Куче Поводник Фустан Цвет Печатење Голем Полите Ракави Круг Вратот Мек Материјал Декоративни Дише Пролет

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Страна На Врвот Миленичиња Од Џојбај пазар.Опи�

DEN 319.84

3д Оптичка Илузија Врата За Врата Декорации За Влез Во Домот Кујнски Подни Подлоги Коридор Балконски Теписи Тепих За Дневна

Карактеристика На Производот : 1, Мек и удобен, еколошки и дише и може да биде во директен контакт со кожа

DEN 271.84

фарти Лента Печатење Дуксер За Жени Пад Круг Вратот Долг Ракав Дуксер Салон Одговара Лабава Пуловер Блузи Кошула

Одговор во рок од 48 часа Ве молиме наведете ја табелата со големини подолу на "опис на Производот" пред д�

DEN 153.44

Јога Панталони За Женски Тренинг Хеланки Беспрекорна Тесна Еластична Еластична Брза Сува Опуштена Фит Женска Активна Облека

Големина : С Половината : 60см / 23,62" Колк : 74см / 29,13" Должина На Дното : 85см / 33,46" Големина : М Половината : 64см /

DEN 247.20

VEVORДрво Рутер Комплет 1. HP Ma Вртежен Момент 30, Вртежи Во МИНУТА Променлива Брзина Рутер Со Фиксна Основа И Се Фрлам

Мазниот Мек Почеток започнува брзо и тивко со помал вртежен момент Совршен за преработка на дрво, произ�

DEN 3.33