• Свеж
еден вискозен Дрес Од Вискоза Сина Ткаенина Цветен Блок Фустан Материјал Ткаенина За Печатење Ткаенина Покрај Дворот Широк

еден вискозен Дрес Од Вискоза Сина Ткаенина Цветен Блок Фустан Материјал Ткаенина За Печатење Ткаенина Покрај Дворот Широк

DEN 97.92

Стока
Во продавницата

* Овој лесен плетен дрес има двонасочно истегнување, мека површина и мека завеса. Тој е лесен и малку проегирен и совршен за маици, обложени плетени здолништа и фустани и многу повеќе!.* Материјал : Дрес Од Вискоза* Содржи двонасочно истегнување* Тежина На Ткаенина : Мала Тежина * Ширина : 60 инчи широк (152 см) * ГСМ : 160 Гсм Предиво Брои : 30-ти*20д * Карактеристика : Мала тежина, Малку Проегирна* Употреба : совршен за маици, обложени плетени здолништа и фустани и многу повеќе!* Нега на перење : Ладно Перење Во Машина / Суво Ниско Паѓање* За Бренд : one Oone е едношалтерска продавница за сите loversубители на ткаенина кои бараат различни материјали од ткаенина 97% Вискоза 3% Тежина На Ткаенина Спандекс : Мала Тежина GSM : 160 GSM Предиво Брои : 30s*20d. "Продадено во чекори од 1 Двор (36"" или 91,4 см). Нарачувањето на повеќе Дворови со ист дизајн ќе резултира со една количина што постојано работи во максимална можна должина.". Печатење : ние користиме готс (Глобален Стандард За Органски Текстил) сертифицирано Мастило и хемикалии пред пост за производство на ткаенина, што ја прави нашата ткаенина и безбедна за повеќенаменска употреба. Нега За Перење : Машинско Перење Ладно/Сушење Суво Ниско.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

3д Оптичка Илузија Врата За Врата Декорации За Влез Во Домот Кујнски Подни Подлоги Коридор Балконски Теписи Тепих За Дневна

Карактеристика На Производот : 1, Мек и удобен, еколошки и дише и може да биде во директен контакт со кожа

DEN 271.84

Јога Панталони За Женски Тренинг Хеланки Беспрекорна Тесна Еластична Еластична Брза Сува Опуштена Фит Женска Активна Облека

Големина : С Половината : 60см / 23,62" Колк : 74см / 29,13" Должина На Дното : 85см / 33,46" Големина : М Половината : 64см /

DEN 247.20

Вазшоп Девојка Фустан Сандала Низок Врв Рамни Сандали Ремен За Глуждот Рамни Слатки Чевли Со Затворени Прсти Дете Шупливи Лесни

Шупливиот дизајн е удобен и дише, висококвалитетната постава има добра еластичност, удобна и мека за но�

DEN 2.00

Кавеитл 11-Годишни Деца Бебе Девојки Средовечни Деца Без Ракави Чипка Лак Мрежа Фустан Газа Фустан Принцеза Фустан Девојки Се

Деца Бебе Девојки Средовечни Деца Без Ракави Чипка Лак Мрежа Фустан Газа Фустан Принцеза Фустанкаракте

DEN 415.84

Гилисо Женска Јакна Со Цврста Боја Задебелување И Руно И Зимски Обичен Патент Џеб Со Долги Ракави Со Качулка Долг Џемпер

Женска Јакна Со Цврста Боја Задебелување И Руно И Зимски Обичен Патент Џеб Со Долги Ракави Со Качулка До

DEN 655.68

Јумилав Деца Пижами Девојки Момчиња Мало Дете Меки Пижами Дете Почва Долги Ракави Детска Облека За Спиење Комплети

Големина : 80 Препорачана возраст : 612 Месеци Биста : 54см / 21,26" Горна Должина : 34см / 13,39" Должина На Дното : 44с�

DEN 271.68