• Свеж
Арти-Женски Плус Големина Резервоарот Врвот-Носам Розова За Некој Посебен

Арти-Женски Плус Големина Резервоарот Врвот-Носам Розова За Некој Посебен

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Достапни во широк спектар на бои за да ја комплиментираат секоја гардероба, овие резервоари обезбедуваат совршено вклопување и меко чувство од суштинско значење за секојдневно носење. Етикета easytear. Основните ги исполнува модата во овие удобни премиум маичка резервоарот блузи. 100% чешлана рингспун памучна премиум маичка. Идеален за секоја активност; совршен за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. Грижа : Машинско перење. Артикс-Женски Плус Големина Резервоар Врвот-Јас Носам Розова За Некој Специјализирани Заоблени Одговара 100% Чешлани Прстени Памук Премиум Џерси Лажичка Вратот Врвот. Ултра Лесен и компресибилен за лесно пакување. Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Добредојдениот домашен подарок што ќе го сакаат. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Тоа може да биде одличен подарок за некого, мора да го имаат секојдневно основите, И Јас Носат Розова За Некој Посебен печатење е толку трендовски да се има. Подарете ги, тоа е нешто што ќе го носат цела година. БОИТЕ НА ЦВЦ се 60% чешлан памук/40% полиестер. Изработка : 5. Супер лесен и флексибилен. Можете да го носите овој спортски изглед со плус големина модерен графички резервоар додека одите на јога, шопинг, теретана, училиште или го додавате во вашата викенд гардероба за да ја користите секојдневно. Карактеристики : само-ткаенина врзување на вратот и раката дупки. БОИТЕ НА ЦВЦ се 60% чешлан памук/40% полиестер. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот. Белата е зашиена со 100% памучна нишка.

Карактеристики на производот

Поврзани производи