• Свеж
Папагал Пелена Костум За Летање Птичја Пелена Памучна Пелена Со Прилагодлив Поводник

Папагал Пелена Костум За Летање Птичја Пелена Памучна Пелена Со Прилагодлив Поводник

DEN 319.68

Стока
Во продавницата

Опис. Оваа пелена за птици миленичиња е многу апсорбирачка и се пере. Изработен е од памучен материјал, а удобниот материјал ќе направи вашето домашно милениче да се чувствува прилично добро. Се осигурува дека пелената може повторно да се користи откако ќе се исчисти. Таа е погодна за сите видови птици, како папагал, кокатили, гулаби и други птици со слична големина. Карактеристики. - Боја : Жолта. - Стил на јаже со ремен : Случајно. - Материјал : Памук. - Големина XS : 8,3 см/3,26 инчи( целосна должина); 4 см/1,57 инчи( должина на ременот); 4, 8Х4, 8см/1, 88Х1, 88 инчи (џеб). - Големина С : 8,6 см/3,38 инчи (целосна должина); 5см/1,96 инчи( должина на ременот); 5Х5, 4см/1, 96Х2 ,12инч (џеб). - Големина М : 10,2 см/4,01 инчи( целосна должина); 5см/1,96 инчи( должина на ременот); 5Х5, 7см/1, 96Х2 ,24инч (џеб). - Големина Л : 12,7 см/5,00 инчи (целосна должина); 6,3 см/2,48 инчи( должина на ременот); 6, 3Х6, 3см/2, 48Х2, 48 инчи (џеб). - Креативен и изработен дизајн, едноставен и елегантен, поубав за носење. - Многу е погодно да ја однесете вашата птица патување или пешачење, доаѓа со поводник, практичен за употреба. - Висококвалитетен материјал, пријателски за кожата, мек, издржлив, лесен за чистење, може да се користи постојано, дише, мала тежина, многу безбеден за птиците. - Овој костум за летање папагал е погоден за Брановидни Папагали, љубовни птици, Зелен Образ Конур, Какатил, итн. - Исклучителен дизајн на костум за летање, многу шармантен и привлечен за носење на вашите птици. Креативен и изработен дизајн, едноставен и елегантен, поубав за носење. Многу е погодно да ја однесете вашата птица патување или пешачење, доаѓа со поводник, практичен за употреба. Висококвалитетен материјал, пријателски за кожата, мек, издржлив, лесен за чистење, може да се користи постојано, дише, мала тежина, многу безбеден за птиците. Овој костум за летање папагал е погоден за Брановидни Папагали, љубовни птици, Зелен Образ Конур, Какатил, итн. Исклучителен дизајн на костум за летање, многу шармантен и привлечен за носење на вашите птици.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Женски Долна Облека Долна Облека Ноќница Мода Долна Облека Шиење На Телото Вез Длабок В Прашка За Вратот Боди Жени Модна Жена

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 78см / 30.71" Половината : 68см / 26.77" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 80см / 31.50" Пол�

DEN 223.84