• Свеж
Тајни богатства жени и жени плус врвот

Тајни богатства жени и жени плус врвот

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Останете удобно додека фаќате некои Z или се шетате низ куќата со овој женски врв на кратки ракави од тајните богатства. Изработено е од мека и лесна мешавина од памук со суптилна текстура на слабиот и има опуштено вклопување за прекрасно нерестриктивно чувство. Има една симпатична графика на предната страна за да ви помогне да ги искажете своите сензибилитети, додека деколте за V без ознака и збир на кратки ракави на Раглан го комплетираат мета. Достапно е во разновидни стилови за да ја надополни вашата гардероба за облека за спиење. Тајните богатства на жените и жените плус врвот.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Прашок Издувам Триаголник Шминка Издувам Триаголник Прав Издувам За Лабава Прав Тело Козметички Фондацијата Сунѓер Мека Прав

Удобно и меко : Нашето издување во прав е направено од сунѓер од велур и перница.Кадифеномеко, ви дава уд�

DEN 143.84

Ступел Индустрии Гроздобер Видови Печурки Дијаграм Пејзажно Сликарство Уметност Со Црна Рамка Печатење Ѕидна Уметност

Додадете димензија во секоја просторија со нашите Уметнички Дела Во Рамка Со текстура Нашите уметнички

DEN 431.84