• Свеж
Кавеитл 11-Годишни Деца Бебе Девојки Средовечни Деца Без Ракави Чипка Лак Мрежа Фустан Газа Фустан Принцеза Фустан Девојки Се Облекуваат Сино

Кавеитл 11-Годишни Деца Бебе Девојки Средовечни Деца Без Ракави Чипка Лак Мрежа Фустан Газа Фустан Принцеза Фустан Девојки Се

DEN 415.84

Стока
Во продавницата

Деца Бебе Девојки Средовечни Деца Без Ракави Чипка Лак Мрежа Фустан Газа Фустан Принцеза Фустанкарактеристики : УДОБЕН МАТЕРИЈАЛ : новородената бебешка облека е изработена од памук и полиестер. Дише и удобно за носење. Нема штета на детската кожа, мека и лесна. Совршен за мало бебе. Уникатен дизајн : Симпатичен комплет од 1 парче за бебе . Набразден појас и мрежесто здолниште создаваат прекрасен изглед. Прилика : оваа стилска облека за бебиња од 1 пакет е совршена за секојдневно секојдневно носење, секојдневна облека во затворен простор, подароци за туширање за бебиња, враќање дома, натпревари за убавина, роденденски забави, празници, фотографија за бебиња и многу повеќе. Големина : Погоден за бебе 0-18 месеци, 1-парче постави бебешка облека. Ова ќе биде одличен летен фустан за забави за вашето мало бебе. Поради рачно мерење, дозволете мала разлика од 1-3 см и ќе има мала промена на бојата со различни поставки на екранот. Сезона : Есенски Пол : Девојка Повод : Секојдневен Материјал : 95% Полиестер,5% Спандексдекорација : Должина На Блуза : Редовна должина на Ракавот : Стил Без Ракави : Мода што добивате : 1 ПАРЧИЊА Фустан Препорачана Возраст ГОЛЕМИНА Должина НА БИСТАТА Во САД 5-6 Години 120 5Т 64см/25.20" 96см/37.80" 6-7 Години 130 6Т 68см/26.77" 104см/40.94" 7-8 Години 140 7т 72см/28.35" 112см/44.09" 9-10 Години 150 9т 76см/29.92" 120см/47.24" 11-12 години 160 11т 80см/31.50" 128см/50.39" 13-14 Години 170 13t 84cm/33.07" 128cm/50.39" Препорачана Возраст : 5-6 Години Големина : 120 Сад : 5t Биста : 64cm/25.20" Должина : 96cm/37.80" Препорачана ВОЗРАСТ : 6-7 Години Големина : 130 САД : 6t биста : 68cm/26.77" должина : 104cm/40.94" ПРЕПОРАЧАНА возраст : 7-8 Години Големина : 140 Сад : 7t Биста : 72cm/28.35" Должина : 112cm/44.09" Препорачана Возраст : 9-10 Години Големина : 150 Сад : 9t Биста : 76cm/29.92" ДОЛЖИНА : 120 CM/47.24" Препорачана возраст : 11-12 години големина : 160 сад : 11t биста : 80cm/31.50" должина : 128 CM/50.39" Препорачана Возраст : 13-14 Години Големина : 170 Сад : 13т Биста : 84см/33.07" Должина : 128см/50.39" Идеален За секојдневно И Надворешно Носење, Празнични Забави, натпревари, Церемонии И ФОТОСЕСИИ. Еластична, лесна за ставање и полетување, без собирање, без избледување, издржлива и добро изработена. Машина за перење или рачно перење.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Елитен Гурмански Макси-Матичен Електричен Шпорет За Ориз Со Внатрешно Тенџере Од Нерѓосувачки Челик Прави Супи, Чорби, каша,

Дали знаевте дека шпоретот за ориз е оригиналниот мултишпорет? Елитниот Гурмански 10чаша Луксузен Шпоре

DEN 959.84