• Свеж
Сет На Денот На Мајката Слоевит Послужавник Мајка Мајка Лента Подарок Хиерархиски Послужавник Декоративен Комплет Летен Рурален Фарма Декоративна Кујна Хиерархи

Сет На Денот На Мајката Слоевит Послужавник Мајка Мајка Лента Подарок Хиерархиски Послужавник Декоративен Комплет Летен Рурален

DEN 639.84

Стока
Во продавницата

1 Комплет декоративен послужавник Дрвени Послужавници Поставени За Масичка За Кафе Ткаени Декоративни Послужавници Дрвени Двостепени Послужавници Дрвени Послужавници За Масичка Рустикални Дрвени Послужавници За Масичка За Кафе Круг Дрвени Послужавници Дрвени Двостепени Дрвени Послужавници Со Држач Дрвен Послужавник Дрвен Послужавник Силен И Сигурен : Овие Украси За Летни Слоеви Се Направени од Дрвени Материјали. Тие Имаат Добра Стабилност, Мазни Површини, Удобно Сигурен, Не-деформација, Убави Форми, и Може Да Се Одржи За Долго време. Идеален Комплет За Декорација На Стратификувана Лента : Пакувањето Содржи Различни Стилови На Летна Хиерархиска Декорација На Послужавник, Секоја Симпатична И Елегантна, Погодна За Украсување На Слоевитиот Послужавник Во Секојдневниот Живот. Подарок : Едноставниот Дрвен Слоевит Послужавник Може Да Им Се Даде На Семејството, Роднините, Пријателите, Колегите, Соседите И Соучениците За Извонредни И Шармантни Подароци На Родендени, Движење И Друга Соодветна Теренска Соработка. Ова Ќе Им Донесе Топло И Удобно Чувство. Мултифункционална Апликација За Декорација : Покрај Тоа што Се Нанесува На Слоевит Нашиот Летен Хиерархиски Послужавник, Декоративниот Комплет Може да се Прикаже и На Облеката, Ормарите, Трпезариските Маси, Куката за Полици за Книги и Јажето.

Карактеристики на производот

Поврзани производи