• Свеж
Дела На Аххх Музички Танчер

Дела На Аххх Музички Танчер

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Карактеристики : - Упатства за нова бесплатна апликација за сликање за планирање на проектот. - Возраст : 5+. - Сетот вклучува 2 музички танчери од дрво, 1 штанд за музика од дрво, 1 лист со матрици, 1 нетоксична сјајна глазура, 5 нетоксични кади за акрилна боја, 2 четки за боја со квалитет на уметник и 1 лист со упатства со водич за сликање. - Дела од колекцијата аххх. Тип На Производ : - Уметнички Комплети. Димензии : Вкупна Висина-Врвот До Дното : -10.25". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : -8.75". Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : -3". Вкупна Тежина На Производот : -1,75 фунти. Занаетчиски Занаети Деца Удари Поштенски Марки Набавки Налепници Гума Бележник Печат Печат Колекции Изработка На Сликарство Хартија Мастило Накит Уметност Монистра Монистра Образование празници, божиќ подарок подароци за девојки момчиња 21390 Карактеристики : - Инструкции за нова бесплатна апликација за сликање за планирање на проектот.- Возраст : 5+. Вклучува : - Сетот вклучува 2 дрвени музички танчери, 1 држач за дрвена музика, 1 матрица, 1 нетоксична сјајна глазура, 5 нетоксични кади за акрилна боја, 2 четки за боја со квалитет на уметник и 1 лист со упатства со водич за сликање. Димензии : -10.25 Ч х 8.75 В х 3 Д, 1.75 фунти. Колекција : - Дела на колекцијата аххх.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Powerstop KOE PSBKOE ЗАДЕН ДНЕВЕН ВОЗАЧ КОЧНИЦА КОМПЛЕТ Одговара изберете: ФОРД МУСТАНГОТ КОБРА СВТ, 1996 - ФОРД МУСТАНГОТ КОБРА

Powerstop ЗАДЕН ДНЕВЕН КОМПЛЕТ ЗА СОПИРАЊЕ На ВОЗАЧОТ Powerstop KOE1306 PSBKOE1306 ЗАДЕН ДНЕВЕН КОМПЛЕТ ЗА СОПИРАЊЕ На ВО

DEN 3.33