• Свеж
ЛУМЕНИ ПОТОПНА РИБОЛОВ СВЕТЛИНА 12

ЛУМЕНИ ПОТОПНА РИБОЛОВ СВЕТЛИНА 12

DEN 479.84

Стока
Во продавницата

189 Супер Светло Зелени SMD Led Диоди(360 степен поглед; Бранова Должина : 520~530nm) Излез 1300lm тестиран ОД DC 13.8 V како ansi стандард Добра пенетрација во водите. Ефикасно за привлекување риби од планктон и мамка, тогаш многу рибни гужви Изработени од издржливи проѕирни пвц и гумени материјали Работат со 12v dc црвени и црни клипови за батерии со должина на тежок мерач 20' Кабел Вграден во тежок мијалник од легура на цинк Потопен до 16' под Отпорен на Удар на вода и водоотпорен IP68 Водонепропустливи гумени капачиња закопчани Во двата краја На цевката Изградени со 8mm (0,32") дупка за закачување доколку е потребно компактна големина и лесна за чување 1300 лумени ПОТОПНА РИБОЛОВНА СВЕТЛИНА 12.

Карактеристики на производот

Поврзани производи