• Свеж
Нортлајт 8.75 ЛЕД Осветлена Сочна Жардиниера За Черепи За Ноќта на Вештерките

Нортлајт 8.75 ЛЕД Осветлена Сочна Жардиниера За Черепи За Ноќта на Вештерките

DEN 537.92

Стока
Во продавницата

Овој плашлив сад за черепи е совршен додаток на секој декор За Ноќта на Вештерките. Вештачките сочни растенија се сместени во черепот, заедно со малата скелетна рака. Очите светат СО LED светла што ја менуваат бојата за дополнителен морничав ефект. Батеријата работи, па можете да го поставите насекаде!. Карактеристики на производот : череп за Ноќта на Вештерките сочен жардиниер. ЛЕД светла што ја менуваат бојата во очите. Потребни се 3 "LR44" батерии за ќелии - вклучени. Практично вклучување/исклучување на дното. Се препорачува само за внатрешна употреба. Димензии : 8.75 "H x 5.5" W x 5.5 " D. Материјал (И) : пластика/метал/жица/хартија Черепот на Ноќта на Вештерките сочен саден сад. ЛЕР боја менување на светлата во очите. Потребни се 3 LR44 батерии; вклучени. Се препорачува само за внатрешна употреба. Мери 8,75 инчи високи за 5,5 инчи широки за 5,5 инчи длабоки.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Каишек Пластични Хард Школка Случај Компатибилен-Објавен MacBook Pro 16 Модел На ИДЕНТИФИКАЦИЈА На Допир: Серија На Растенија

Mac Book Pro 16 " Капакот На Случајот (20202019)е само За Моделот Број А2141 Тоа не Е КОМПАТИБИЛЕН Со Други Macbook Модел...

DEN 1.00