• Свеж
Машка Американа Америка САД 4-ти јули, графичка кошула со краток ракав, големини S-3XL

Машка Американа Америка САД 4-ти јули, графичка кошула со краток ракав, големини S-3XL

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Врвно куче. Оваа графичка графичка кратка ракав од патот до славење е ладно ажурирање на вашиот патриотски стил. Изработена во мека-плетена, памучна мешавина, оваа мета е совршена за целодневна удобност и има графички принт на лабораторија со црвена, бела и сина боја. Лесно го нагласувате изгледот на денот, оваа мета парови со фармерки, панталони или шорцеви за секојдневно, секојдневно носење. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина М. ФИТ : Опуштено. . Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; Графички принт од предната страна. Машка Американска САД, 4-ти јули, графичка кошула со кратки ракави, големини S-3 XL од пат до славење!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Гилисо Женска Јакна Со Цврста Боја Задебелување И Руно И Зимски Обичен Патент Џеб Со Долги Ракави Со Качулка Долг Џемпер

Женска Јакна Со Цврста Боја Задебелување И Руно И Зимски Обичен Патент Џеб Со Долги Ракави Со Качулка До

DEN 655.68

Енергетска стоп Замена на задната заменска подлога за сопирачките и комплетот за ротори, се вклопуваат Изберете: 1996- Гранд

Подлогата за сопирачките за замена на акциите Z17, роторот и хардверскиот комплет е буџетската замена на

DEN 2652.96