• Свеж
4 '6' чисти мини нето стил Божиќни светла бела жица

4 '6' чисти мини нето стил Божиќни светла бела жица

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Брзот и лесен начин за украсување на дрвјата ги чува грмушките и повеќе за само неколку минути едноставен и лесен за употреба! Овие светла за нето стил се совршени за употреба на грмушки или други украси за кои низа светла едноставно нема да ги намалат. Не го ограничувајте начинот на кој ги украсувате само со низа светла овие нето светла се лесен начин за завршување на украсувањето на отворено. Карактеристики на производот : Боја : Чиста светилки / Бела жица Големина на сијалицата : Мини сијалички Тип : Инкансентен број на светилки : 150 димензии : 4 'x 6' Вкупно осветлена површина : 24 квадратни метри. 24 "Оловен кабел 8 " Дополнителен кабел Дополнителен Карактеристики на производот : Супер светли светилки UL сертифицирани и одобрени за внатрешна или надворешна употреба ако една сијалица изгори, остатокот ќе остане осветлен, доаѓа со сијалици за замена, а резервните осигурувачи содржат конектори од крај до крај, кои ви овозможуваат да поврзете повеќе сетови заедно (не надминува 210 вати) мерач на жица : 22 120 волти 60 Херц 0,51 засилувачи 61,2 вати 150 чисти мини мрежни светла со бела жица. 24 -инчен оловен кабел; 8 -инчен крај на кабелот. Конекторите за крај до крај ви овозможуваат да поврзете повеќе сетови.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Женски Модни Зимски Палта За Жени Жени Плус Големина Копче Кадифен Блузи Качулка Лабава Кардиган Волна Палто Зимска Јакна Кафе

Жени Плус Големина Копче Кадифен Блузи Качулка Лабава Кардиган Волна Палто Зимска јакна информации За �

DEN 3.00

Прашок Издувам Триаголник Шминка Издувам Триаголник Прав Издувам За Лабава Прав Тело Козметички Фондацијата Сунѓер Мека Прав

Удобно и меко : Нашето издување во прав е направено од сунѓер од велур и перница.Кадифеномеко, ви дава уд�

DEN 143.84

Gogroove Audiohm iD Слушалки За Слушалки Со Микрофон Без Раце, Изолација На Бучава И Вклучена Кадифена Торба За Носење, Црвена

Gogroove audiohm i DXслушалки со Микрофон Клучни Карактеристики И Придобивки : Зачудувачки аудио и ненадмината у

DEN 385.76