• Свеж
Куче Поводник Фустан, Куче Поводник Фустан Цвет Печатење Голем Полите Ракави Круг Вратот Мек Материјал Декоративни Дише Пролет Лето Миленичиња Поводник Фустан Ми?

Куче Поводник Фустан, Куче Поводник Фустан Цвет Печатење Голем Полите Ракави Круг Вратот Мек Материјал Декоративни Дише Пролет

DEN 319.84

Стока
Во продавницата

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Страна На Врвот Миленичиња Од Џојбај пазар.Опис : меката текстура и елементите во стилот на принцезата како лак-јазол, крпеница од тантела, лабавиот раб и дизајнот на цветниот принт го прават удобен и модерен за вашето домашно милениче. Фустанот за поводник за миленичиња е отпорен на залак и против бегство, кој е отпорен на абење и може многу добро да го заштити и контролира миленичето кога сте driving.It изработен е од полиестерски материјал.ПОСТОЈАТ М, XL, S, L, XS за ваш избор. Погоден е за куче за излегување во текот на летото и пролетта. Име на предметот : Материјал За Фустан Со Поводник За Кучиња : Полиестерски Стил : Стил На Принцеза Пол : Женски Карактеристики : Лак-јазол, Лабав Раб, Висока Јачинаедници : Големина : ХС, Биста : 32см/12,6", Должина На Грбот : 20см/7,9", Обем На Вратот : 23см/9,1", Соодветна Тежина : 1,25 кг-2кг (Прибл.)t t Size : S, Биста : 37cm/14.6", Должина На Грбот : 25cm/9.8", Обем На Вратот : 26cm/10.2", Соодветна Тежина : 2kg-3kg (Прибл.) tt Size : M, Биста : 42cm/16.5", Должина На Грбот : 30cm/11.8", Обем На Вратот : 29cm/11.4", Соодветна Тежина : 3kg-4kg (Прибл.) tt Size : L, Биста : 47cm/18.5", Должина На Грбот : 35cm/13.8", Обем На Вратот : 32cm/12.6", Соодветна Тежина : 4kg-6kg (Прибл.) tt Size : XL, Биста : 52cm/20.5", Должина На Грбот : 40cm/15.7", Обем На Вратот : 35cm/13.8", Соодветна Тежина : 6kg-8kg (Прибл.тноти : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Пакетот Вклучува : 1 x Поводник 1 x Фустан мека текстура и елементи во стилот на принцезата како лак-јазол, крпеница од тантела, лабав раб и дизајни за цветни принтови го прават удобен и модерен за вашето домашно милениче. Фустанот за поводник за миленичиња е отпорен на залак и против бегство, кој е отпорен на абење и може многу добро да го заштити и контролира миленичето кога возите. Изграден е од полиестерски материјал. ПОСТОЈАТ М, XL, S, L, XS за ваш избор. Погоден е за куче за излегување во текот на летото и пролетта.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Заштитен знак Ликовна Уметност Неверојатно Чудо На Природата Платнена Уметност Од Курт Шафер, Бела Мат, Сребрена Рамка

Предмет : цветен и ботанички стил : современ тип на производ : сребрена рамка, бела подлога, Акрилна Зашти

DEN 1177.44