• Свеж
Мажи 6. оз. Маица без ознаки 5250Т

Мажи 6. оз. Маица без ознаки 5250Т

DEN 406.08

Стока
Во продавницата

100% Comfort Soft® памук ; Пепелта е 99/1 памук/поли; Лесен Челик е 90/10 памук/поли; Јаглен Хедер, Оксфорд Греј, Безбедност Зелена, Безбедност Портокал - 60/40 памук/поли; етикета за вратот без ознаки; лента од рамо до рамо; покриен врат со рамна јака ; шиење со двојна игла низ; Ханес Менс 6.1 оз. Таглес Маица 5250Т (3 ПАКЕТ).

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Војна на ѕвездите Приказни За Џедаите Ахсока И Дуку Дизни+ - Мешана Маица Со Кратки Ракави За Возрасни-Прилагодена - Графитна

Официјални Војна На Ѕвездите Стока Војна На Ѕвездите Приказни За Џедајските Маици За Момчиња, Девојчињ�

DEN 0.33