• Свеж
Машка Тешка Памучна Маица со Џеб Пакет

Машка Тешка Памучна Маица со Џеб Пакет

DEN 1007.20

Стока
Во продавницата

5.3 мл., 100% Памучна розова Боја, Безбедносна Зелена, Неонска Зелена, Графитна Хедер и Хедер Сјајна Орхидеја се 50/50 памук/Полиестерска безшевна двојна игла 7/8" колартапиран врат и рамо-далеку етикетирањеделна игла левиот џеб на градите, џебот со двојна игла, ракавот и долниот дел на полите-свртени за да се елиминираат централните набори Зелената Безбедност Е Во Согласност Со анси / исеа 107 Високи стандарди за видливост Зелената Е 50/50 Мешавина Гилдан Менс Тешка памучна маица Со Џеб 3 Пакет.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Машки Кошули Графички Гроздобер Лето Хаваи Цврст Краток Ракав Двоен Џеб Свртете Го Копчето За Јака Машки Маици Краток Ракав

Стил : Дневен / Секојдневен / Плажа Декорација : Свртете Ја Јаката / Копчето Должина На Блуза : Редовна Тип

DEN 2.33