• Свеж
Мажи 6. оз. Маица без ознаки 5250Т

Мажи 6. оз. Маица без ознаки 5250Т

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

100% Comfort Soft® памук ; Пепелта е 99/1 памук/поли; Лесен Челик е 90/10 памук/поли; Јаглен Хедер, Оксфорд Греј, Безбедност Зелена, Безбедност Портокал - 60/40 памук/поли; етикета за вратот без ознаки; лента од рамо до рамо; покриен врат со рамна јака ; шиење со двојна игла низ; Ханес Менс 6.1 оз. Маица без ознаки 5250Т (5 ПАКУВАЊЕ).

Карактеристики на производот

Поврзани производи

не Сум Загрижен За Тоа Што Мислите Саркастична Новина Идеја За Подарок За Возрасни Хумор Смешни Женски Обични Маици

Дајте им го подарокот што ќе трае цела година Сарказмот никогаш не се чувствувал толку добро Добредојде

DEN 271.20

Машки Кошули Графички Гроздобер Лето Хаваи Цврст Краток Ракав Двоен Џеб Свртете Го Копчето За Јака Машки Маици Краток Ракав

Стил : Дневен / Секојдневен / Плажа Декорација : Свртете Ја Јаката / Копчето Должина На Блуза : Редовна Тип

DEN 2.33