• Свеж
Машка И Голема Машка Врвна Маичка Со Долги Ракави Ханес, До 3XL

Машка И Голема Машка Врвна Маичка Со Долги Ракави Ханес, До 3XL

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Ако ја сакате нашата позната Слатка маичка (и сите ја сакаат), ќе сакате да ја носите преку целата година. Тука доаѓа нашата верзија со долги ракави. Ханес Менс Премиум Бифи-Т Памук Долги Ракави Маица доаѓа во големите 6.1-мл. тежина за дополнителна издржливост. Лентата од рамо до рамо помага во спречување на расипување и откинување. Целосното сечење обезбедува пространа удобност. Мекиот, чист памук се чувствува одлично во текот на целиот ден. Цврст, трим со две игли на ракавите и долниот раб. Цврсто плетете за мазност и сила. 100% памук. Најудобна и издржлива маица со долги ракави. Вратот со двојна игла со прекривка со рамна јака. Удобни плетени манжетни за ребра. Ракави со двојна игла и долниот раб. Рамо до рамо лента. Достапно во различни бои. Машинско перење ладно со слични бои, внатре кон надвор ако е украсено. Користете само белило без хлор кога е потребно. Падне сува ниска. Ладно железо доколку е потребно. Не железо декорација.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Машки Кошули Графички Гроздобер Лето Хаваи Цврст Краток Ракав Двоен Џеб Свртете Го Копчето За Јака Машки Маици Краток Ракав

Стил : Дневен / Секојдневен / Плажа Декорација : Свртете Ја Јаката / Копчето Должина На Блуза : Редовна Тип

DEN 2.33

Лилгиј Мажи Обични Копчиња За Печатење Кратки Ракави Стојат Јака Пуловер Маица Блузи Стилски Тенок Вклопуваат Мускулна Облека

Мажи Обични Тркалезни Мускули На Вратот 3д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави М�

DEN 1.00

Војна на ѕвездите Приказни За Џедаите Ахсока И Дуку Дизни+ - Мешана Маица Со Кратки Ракави За Возрасни-Прилагодена - Графитна

Официјални Војна На Ѕвездите Стока Војна На Ѕвездите Приказни За Џедајските Маици За Момчиња, Девојчињ�

DEN 0.33