• Свеж
Војна на ѕвездите Приказни За Џедаите Ахсока И Дуку Дизни+ - Мешана Маица Со Кратки Ракави За Возрасни-Прилагодена - Графитна Снежна Хедер

Војна на ѕвездите Приказни За Џедаите Ахсока И Дуку Дизни+ - Мешана Маица Со Кратки Ракави За Возрасни-Прилагодена - Графитна

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Официјални Војна На Ѕвездите Стока Војна На Ѕвездите Приказни За Џедајските Маици За Момчиња, Девојчиња, Мажи И Жени; Машки Маици Од Војна На Ѕвездите; Женски Маици Од Војна На Ѕвездите; Детски Маици Од Војна На Ѕвездите; Кошули Од Војна На Ѕвездите За Работ На Галаксијата; Дуксери Од Војна На Ѕвездите; Маици Од Војна На Ѕвездите За Семејството; Приказните За Џедаите Ги Слават возбудливите галактички легенди За Витезите Џедаи Во "Војна На Ѕвездите : приказни За Џедајот" На Дизни+! Овој официјален дизајн На "Војна На Ѕвездите" ги содржи логото на серијата и рефлекторите Ахсока Тано и младиот Гроф Дуку заедно со други ликови од серијата Како Мејс Винду, Јадл, Кви-Гон Џин, Оби-Ван Кеноби и многу повеќе – заедно со светлосниот сабја во центарот, тие го формираат познатиот симбол на античкиот Ред На Џедаите. Се упати кон Дизниленд Или Волт Дизни Светот? Подгответе се за Работ На Галакси со маичка "Војна На Ѕвездите" која е совршена за усогласување со пријателите и семејството. Достапно во маица за возрасни и деца, врвна маица, маица со долги ракави и качулка. Магија во деталите. Екран уметност. Вратот на екипажот. Залепени шевови на вратот и рамото за издржливост. Ракавот и дното со две игли нема да се разоткријат. Солза-далеку етикета. 5/8" ребро плете јака. Голи потреби. 65% полиестер / 35% памук. Увезени. Експрес превозот не е достапен за оваа ставка. Оваа ставка не може да се испраќа на меѓународно ниво или надвор од 50-те Соединети држави. Тоа може да се испрати само на физичка адреса, а не На P. O. Кутија, APO или FPO адреса. Ве молиме дозволете 2-3 недели за испорака. Секоја нарачка се печати по купувањето и се смета за прилагодена. Поради уникатната природа на овие предмети, приспособените предмети не можат да бидат вратени или разменети, освен ако не се оштетени или неисправни.

Карактеристики на производот

Поврзани производи