• Свеж
Мулти-Диск Ѕвезда Приклучок Сет, Тор Приклучок во собата СО ЕВА Пена Послужавник, Дизајниран Да Се Вклопат Во Кабинети И Алатка Кутии, Лесна Идентификација

Мулти-Диск Ѕвезда Приклучок Сет, Тор Приклучок во собата СО ЕВА Пена Послужавник, Дизајниран Да Се Вклопат Во Кабинети И Алатка

DEN 766.72

Стока
Во продавницата

ОЕМ АЛАТКИ ПРИКЛУЧОК СЕТ ВКЛУЧУВА : 1/4" Диск Ѕвезда : Т10, Т15, Т20, Т25, Т27 И Т30; 1/4" Диск Тампер-Доказ Ѕвезда : Т7, Т8, Т9, Т10, Т15, Т20, Т25 И Т30; 3/8" Диск Ѕвезда : Т40, Т45, Т47, Т50 И Т55; 3/8" Диск Тампер-ДОКАЗ ЅВЕЗДА : Т40, т45, т50 И Т55; 3/8" Вози Женска Ѕвезда : Е10, Е12, Е14 И Е16; 1/2" Вози Ѕвезда : Т60 И Т70; 1/2" Вози Женска Ѕвезда : Е18. Секој приклучок во нашиот сет за организатори на приклучоци за торкс е направен со термички обработен легиран челик за поголема јачина и долговечност, а приклучоците во оваа фиока за приклучоци за торкс имаат сатенска хромирана завршница што е лесна за чистење, спречува ' рѓа и нема да покажува отпечатоци. Нашиот организатор НА приклучоци ЗА ОЕМ совршено го седишта секој приклучок, така што никогаш нема да треба да се грижите за раселените приклучоци поради движењето на кутијата со алатки. Направено Со Уникатен Легиран Челик Кој Е Термички обработен За Дополнителна Цврстина и Долговечност. Прилагодено Намалување На Алатката Е Здраво Зелено, Така што Е Забележливо ако Недостасува Алатка. Ева Послужавник со Прилагодена Контрастна Мека Пена и Големини Означени За Лесна Идентификација, Дизајнирани Безбедно Да Се Вклопат во Кабинет или Кутија со Алатки.Оем АЛАТКИ 35 Парче Мулти-Диск Ѕвезда Приклучок Сет доаѓа со различни ѕвезда приклучоци за најчестите работни места. Posi-Grip No-Slip® Дизајн со Вчитување Надвор од аголот За Поголем Вртежен Момент и Повеќе Контакт Со Приклучок за Прицврстување. Овие комплети за приклучоци за торкс имаат дизајн без лизгање со вчитување надвор од аголот за поголем вртежен момент и повеќе контакт со приклучок за прицврстување, што спречува заокружување на прицврстувачот.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Дрвен Држач За Чаши За Забави - Пластичен Стек За Пијалоци Стојат Со Рустикален Денот На Благодарноста, Божиќни Знаци

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

DEN 319.84

Глобална КОНТРОЛА НА Вратите GLC Серија Лесни Комерцијални Рачка Рачка Одделение Влез Функција Во Сатен Хром Финиш

ЦИЛИНДРИЧНИТЕ шкафчиња од СЕРИЈАТА ГЛЦ се дизајнирани за употреба на сите комерцијални и станбени апли

DEN 2.00