• Свеж
Дома Декор Сјај Во Темна Лента 9. FT Прозрачна Фотолуминисцентна Ролна Ѕидови Чекори Излегува Знак Блескав Про Театар Сцена Кат

Дома Декор Сјај Во Темна Лента 9. FT Прозрачна Фотолуминисцентна Ролна Ѕидови Чекори Излегува Знак Блескав Про Театар Сцена

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Можете да направите кој било дизајн со едноставно сечење лента до која било големина.Големина : должина од 9,8 стапки, изработена од Лепило За Винил : Излупете И залепете се на која било површина како ткаенина, картон, ранец, ѕид и glass.Сјај Во Темната Лента 9,8 СТАПКИ Прозрачна Фотолуминисцентна Луминисцентна Безбедносна Ролна За Итни Случаи Маркери За Излез Скали Ѕидови Скали Излези Знак Блескав Про Театарска Сцена Карактеристики НА Подот : УЛТИПОЛНА ДОМАШНА ИЛИ КАНЦЕЛАРИСКА УПОТРЕБА 9,8 Флуоресцентна лента може да се користи за различни потреби, вклучувајќи скали, обележување на итни области, осветлувачки врати, ѕидови и многу повеќе. Нетоксични И Еко-Пријателски Изработени Од врвен квалитет на пет филм, водоотпорен, нерадиоактивен и нетоксичен, еколошки и безбедносни, се држат до повеќето површини, рамни или закривени, без остатоци по отстранувањето. Ако треба да ја откинете лентата. Ако треба да ја откинете лентата. Лентата лесно се откинува кога се загрева.No остатоци : лесно може да се олупи без остатоци. Можете да користите фен за дување топол воздух.Сетот вклучува : 1 ролна налепници домашен декор. Осигурајте се дека лентата е изложена на светлина повеќе од 30 минути пред употреба, 2. флуоресцентна лента за маскирање може да се нанесе на широк спектар на површини и текстури благодарение на напредната леплива подлога без остатоци. Осигурајте се дека околината е темна кога ја користите.ДОЛГОТРАЈНИ ОСВЕТЛУВАЊА Откако ќе собере светлосна енергија, може да блесне во темнина.Совет Добрата лепливост е дефинитивно предност. соба декор. Може да свети силно откако ќе се изложи на природна светлина или какви било други светла.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Девојчиња Облека Мало Дете Деца Бебиња Девојчиња За Време На Јули Денот На Независноста Ромпер Комбинезон Костим За Играње 90

Дете Деца Бебе Девојчиња Од јули Денот На Независноста Ромпер Комбинезон Моден дизајн На Костими,100% Сос

DEN 0.67

Глобална КОНТРОЛА НА Вратите GLC Серија Лесни Комерцијални Рачка Рачка Одделение Влез Функција Во Сатен Хром Финиш

ЦИЛИНДРИЧНИТЕ шкафчиња од СЕРИЈАТА ГЛЦ се дизајнирани за употреба на сите комерцијални и станбени апли

DEN 2.00

фарти Жени Плус Големина Памук Лен Ромпер Со Џебови Ремен Еднобојни Комбинезони Широки Дише Без Ракави V Комбинезони За Вратот,

Страничните џебови на овие комбинезони за жени ви овозможуваат погодно да ги ставите малите нешта.Совр�

DEN 1.67

Мулти-Диск Ѕвезда Приклучок Сет, Тор Приклучок во собата СО ЕВА Пена Послужавник, Дизајниран Да Се Вклопат Во Кабинети И Алатка

ОЕМ АЛАТКИ ПРИКЛУЧОК СЕТ ВКЛУЧУВА : 1 / 4" Диск Ѕвезда : Т10, Т15, Т20, Т25, Т27 И Т30; 1 / 4" Диск ТамперДоказ Ѕвезда : Т

DEN 766.72

Fnochy Танкини Блузи За Жени Плус Големина V Вратот Дами Мода Боја Печатење Елек Здолниште Костим За Капење Сплит Бикини Големи

Карактеристики : Скромните костими за капење со шорцеви обезбедуваат повеќе од соодветна покриеност, ш�

DEN 767.84

Женски Комбинезони Кавеитл, Женски Дами Печатени Летни Без Ракави Без Грб Лабави Долги Костими За Играње Ромперс Комбинезон

Жени Дами Печатени Летни Без Ракави Без Грб Лабави Долги Костими За Играње Ромпери Jumpsuit Features : 1.It израбо�

DEN 0.67

Женски Варсити Бомбардер Постави Бејзбол Копче Писмо Краток Ракав Култура Јакна И Џеб Шорцеви Летни Спортски Тимови

Големина Шема : 72 пресврт : t31 Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактира�

DEN 2.33

Комбинезони За Женски Женски Летен Комбинезон Без Ракави Без Ракави Женски Струк Модни Панталони Со Широки Нозе Армија Грин

Женски Летен Комбинезон Без Ракави Без Ракави Женски Половината Модни Панталони Со Широки Нозе Кратки �

DEN 199.52