• Свеж
Машки Еднострани Гаќи За Пливање Со Јаже Костими За Капење Даска За Сурфање Шорцеви За Плажа Костим За Капење Секси Бела Л

Машки Еднострани Гаќи За Пливање Со Јаже Костими За Капење Даска За Сурфање Шорцеви За Плажа Костим За Капење Секси Бела Л

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Детали : *Големина На Ознака : М-2ХЛ,проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. Табела со големини(1 инч=2,54 см)Ознака Големина Mlxl2xlwaist (см)68727680 Waist (инч)26,828,329,931,5 Fit Половината (см)66-7474-8282-8988-96fit Половината (инч)26.0-29.129.1-32.332.3-35.034.6-37.8 Препорачано Тежина (кг)50-6060-7070-8080-90мерено пред да се истегне,познато како Поставени Рамни Податоци, ве Молиме дозволете отстапување од 1~2см* Ткаенина За Предмети : Најлон* Боја На Предмети : Морнарица,Зелена,Бела,Црна,Портокалова (како што покажуваат сликите)* Карактеристики На Предметот : Мажи Пливаат Шорцеви,Костими За Капење,Пливање,Долна Облека,Гаќички,Танга,Панталони,Облека За Плажа,брзо Сушење,дише,меко* состојба на предметот : сосема нов* опис на предметот : 1) применлив пол : машки2) стил на дното на пливање : Гаќи3) Тип : костими за капење4) тема : класик5) Шема : Солид6) Апликација : Одмор, Одмор, Плажа,Клуб,Базен* содржина На Пакетот : 1*Костими За Капење (Други Предмети Што Не Се Вклучени) Како Да Изберете Соодветна Големина?1) Користете слична облека за да се споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како Табелата со големина на рамно мерење Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2 Cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Менс Еднострано Јаже Гаќи За Пливање Костими За Капење Даска За Сурфање Шорцеви За Плажа Костим За Капење Секси Бела Л. Погоден За Многу Прилики : добар избор како подарок за љубовник, зачинување на љубовното време помеѓу вас и вашиот љубовник, Совршен За Брачна Ноќ, Меден Месец, Денот на Вљубените, Годишнина, Забава За Долна Облека, Спална соба или Секоја Посебна ноќ. Повод : Совршен За секојдневно секојдневно носење. плажа, излегување, забава ,клуб, работа, Најдобар подарок за себе, колеги, соученици, роднини, семејство или пријатели. Материјал : висококвалитетен материјал Удобна И Мека, Супер мазна изработка за целодневна удобност. Бидете сигурни пред вашиот партнер за секојдневно чувство со секси изглед. Облека Нега : Рачно миење и висат сува.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Девојчиња Облека Мало Дете Деца Бебиња Девојчиња За Време На Јули Денот На Независноста Ромпер Комбинезон Костим За Играње 90

Дете Деца Бебе Девојчиња Од јули Денот На Независноста Ромпер Комбинезон Моден дизајн На Костими,100% Сос

DEN 0.67

Комбинезони За Женски Женски Летен Комбинезон Без Ракави Без Ракави Женски Струк Модни Панталони Со Широки Нозе Армија Грин

Женски Летен Комбинезон Без Ракави Без Ракави Женски Половината Модни Панталони Со Широки Нозе Кратки �

DEN 199.52