• Свеж
опвис Ѕид Виси Симулација Лоза Живописни Реални Не-бледнее Фото Реквизити Убава Имитација Растенија Зелена

опвис Ѕид Виси Симулација Лоза Живописни Реални Не-бледнее Фото Реквизити Убава Имитација Растенија Зелена

DEN 129.60

Стока
Во продавницата

Опис : со својот реален изглед, оваа симулирана лоза од еукалиптус може да создаде природна атмосфера и да ја скрши тапоста; и го прифаќа висечкиот дизајн, кој може да заштеди простор.Со цел да се задоволат вашите декоративни потреби, оваа симулирана лоза може да се свитка или исече по своја волја; и останува свежо без сончева светлина или наводнување.Изграден од пластичен материјал, тој е издржлив за употреба.Должината на овој производ е 80см, ширината е 20см, а висината е 10см. Погоден е за украсување дневна соба, спална соба, забава, свадба, банкет, домаќинство, студентски дом итн.Име на предметот : Вештачки Винематеријал : Пластика Сцена : Дома, Дневна Соба, Канцелариски Карактеристики : Свежо чување, Живописни, Анти-фалсификувани Детали : Lx Wx H : 80cm x 20cm x 10cm/31.5 "x 7.87" x 3.94 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Вештачка Лоза со својот реален изглед, оваа симулирана лоза од еукалиптус може да создаде природна атмосфера и да ја скрши тапоста; и го прифаќа висечкиот дизајн, кој може да заштеди простор. Со цел да се задоволат вашите декоративни потреби, оваа симулирана лоза може да се свитка или исече по своја волја; и останува свежо без сончева светлина или наводнување. Изграден од пластичен материјал, тој е издржлив за употреба. Должината на овој производ е 80см, ширината е 20см, а висината е 10см. Погоден е за украсување дневна соба, спална соба, забава, свадба, банкет, домаќинство, студентски дом итн.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Женски Градници Безжични Градници Притисни Нагоре Дишење Плус Големина На Дозвола Везена Сјајна Удобна Градник За Дишење Долна

28 "Под Биста : 90108см / 35.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен комплет за сексуалниот живот �

DEN 1.00

Женски Варсити Бомбардер Постави Бејзбол Копче Писмо Краток Ракав Култура Јакна И Џеб Шорцеви Летни Спортски Тимови

Големина Шема : 72 пресврт : t31 Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактира�

DEN 2.33

Производи За Здравје И Убавина Четири Течни Моливи За Веѓи Водоотпорен Отпорен На Пот И Не Печење Див Молив За Веѓи Со Четири

Четири Течни Моливи За Веѓи Водоотпорен Отпорен На Пот И Не Печење Див Молив за Веѓи со Четири Огради 0,4 m

DEN 192.00

фарти Жени Плус Големина Памук Лен Ромпер Со Џебови Ремен Еднобојни Комбинезони Широки Дише Без Ракави V Комбинезони За Вратот,

Страничните џебови на овие комбинезони за жени ви овозможуваат погодно да ги ставите малите нешта.Совр�

DEN 1.67

Манксиво вештачко цвеќе Вештачко Цветно Дрво Венец Додатоци Орнаменти Пном Пен Мали Цвеќиња цвеќиња За декорација У

Пакетот Вклучува : 1_ Цвет За Украсување Новогодишна Елка.Спецификации : Материјал : Големина На ПВЦ : око�

DEN 271.84

Дома Декор Сјај Во Темна Лента 9. FT Прозрачна Фотолуминисцентна Ролна Ѕидови Чекори Излегува Знак Блескав Про Театар Сцена

Можете да направите кој било дизајн со едноставно сечење лента до која било големина.Големина : должина

DEN 1.67

Женски Комбинезони Кавеитл, Женски Дами Печатени Летни Без Ракави Без Грб Лабави Долги Костими За Играње Ромперс Комбинезон

Жени Дами Печатени Летни Без Ракави Без Грб Лабави Долги Костими За Играње Ромпери Jumpsuit Features : 1.It израбо�

DEN 0.67

Машки Шорцеви За Пливање Брзо Сув Градиент Боја Каузална Даска За Сурфање Шорцеви Летен Одмор На Плажа Стебла За Пливање Со

Функција : еластичен појас машки шорцеви на плажа со врвка за влечење,кога пливате,вашите шорцеви за пли

DEN 319.84

Каде ќе одиш? Или, некои историски факти поврзани со тековните настани и сегашните тенденции, упатени До Англиканците и Нивните

Неговата издржливост е обезбедена преку прецизна техника на врзување за шиење, подобрувајќи ја нејзина

DEN 669.92