• Свеж
Алба Ботаника Хавајски Море Сол Тело Чистење

Алба Ботаника Хавајски Море Сол Тело Чистење

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Тропски пилинг-станица разбудете светло задоволство со овој прочистувачки пилинг. Ревитализација на солите на пацификот длабоко детоксикација и ексфолијација додека излив на цитрус се буди и обновува. Мешавина од масла од јојоба, макадамија, авокадо и сладок бадем раскошна влага за омекнување и хидратација. Ние правиме целосен асортиман на производи преполни со моќни, ботанички состојки кои се формулирани за да ги негуваат индивидуализираните потреби на вашата кожа и коса. Бидејќи сме посветени на здравјето и среќата на сите крзнени пријатели, никогаш не ги тестираме нашите производи, ниту состојките што влегуваат во нив, на животните. Ја препознаваме потребата да бидеме добри стјуарди на сите природни ресурси. Затоа се обидуваме да направиме убаво со намалување на нашето влијание врз животната средина во се што правиме како бизнис. Со нашите производи, начинот на кој ги правиме и како се однесуваме кон другите, сакаме да ги инспирираме и воздигнуваме жените од глава во душа. Карактеристики на производот Ревитализација на морската сол за освежување и хидратација. Хипоалергично. Нема парабени, фталати или тестирање на животни. 100% вегетаријански состојки. Не : вештачки бои, парабени, натриум лаурил/лаурет сулфат или натриум мирет сулфат.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Лепенки За Помош При Спиење, Налепници За Промовирање На Спиење На Мека Ткаенина За Апсорпција На Кожата За Возрасни За Ноќна

42 парчиња Промовирајте Закрпи За Спиење Нанесете Акупоинт Подобрете Ја Несоницата Налепници За Помош П

DEN 0.67

Машки Шорцеви За Пливање Брзо Сув Градиент Боја Каузална Даска За Сурфање Шорцеви Летен Одмор На Плажа Стебла За Пливање Со

Функција : еластичен појас машки шорцеви на плажа со врвка за влечење,кога пливате,вашите шорцеви за пли

DEN 319.84

фарти Жени Плус Големина Памук Лен Ромпер Со Џебови Ремен Еднобојни Комбинезони Широки Дише Без Ракави V Комбинезони За Вратот,

Страничните џебови на овие комбинезони за жени ви овозможуваат погодно да ги ставите малите нешта.Совр�

DEN 1.67

Глобална КОНТРОЛА НА Вратите GLC Серија Лесни Комерцијални Рачка Рачка Одделение Влез Функција Во Сатен Хром Финиш

ЦИЛИНДРИЧНИТЕ шкафчиња од СЕРИЈАТА ГЛЦ се дизајнирани за употреба на сите комерцијални и станбени апли

DEN 2.00

Fnochy Танкини Блузи За Жени Плус Големина V Вратот Дами Мода Боја Печатење Елек Здолниште Костим За Капење Сплит Бикини Големи

Карактеристики : Скромните костими за капење со шорцеви обезбедуваат повеќе од соодветна покриеност, ш�

DEN 767.84

Sizzling Заштеди Дозвола WXLWZYWL Женски Лето Печатени Краток Ракав Половина Ракав Круг Вратот Исечени Врвот + Повик Панталони

55 " Големина : 5 XLSize : 5 XLarge : 18 UK : 22 EU : 48 Bust : 140cm / 55 Нега на облека : Рачно перење или машинско перење во ладна �

DEN 0.33

Каде ќе одиш? Или, некои историски факти поврзани со тековните настани и сегашните тенденции, упатени До Англиканците и Нивните

Неговата издржливост е обезбедена преку прецизна техника на врзување за шиење, подобрувајќи ја нејзина

DEN 669.92