• Свеж
Намигнување Сунѓер Јуниори Долги Ракави Маица

Намигнување Сунѓер Јуниори Долги Ракави Маица

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Супер симпатичен стил од под морето, Оваа Маичка За Детски Детски намигнување сигурно ќе стави вртење на вашата редовна ротација со забавен графички принт напред. Моделот е 5'10" и носи големина М. Опуштено вклопување. Вратот на екипажот. Ребрести манжетни. Графички принт напред и ракави. - Никелодеон. Сите Права Се Задржани. 60% Памук/40% Полиестер. Машина за перење. Увезени. Детски Маица За Јуниори.

Карактеристики на производот

Поврзани производи