• Свеж
Женска Лежерна Маица Чипка Од Екипажот Издлабена Шиење Печатен Врв Со Седум точки

Женска Лежерна Маица Чипка Од Екипажот Издлабена Шиење Печатен Врв Со Седум точки

DEN 271.84

Стока
Во продавницата

Женска Лежерна Маица Чипка Од Екипажот Издлабена Шиење Седум точки Ракав Печатени Врвни Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење.2. Стилскиот, рачен дизајн ве прави попривлечни3. Класичниот и разноврсен врв е лесен за носење со друга облека, палта, јакни во есенската и зимската сезона, а исто така можете да го облечете со која било комбинација на накит, сандали, потпетици и капи на плажа во пролетните и летните сезони.4. Овој врв ви дава дарежлив и стилски изглед. Печатењето е многу класично и никогаш не излегува од мода. Можеш но, вкупното мини здолниште Гу може да се носи и како врв за да додадете уникатно .5. Совршено за улица, секојдневно, забавно, сигурно ќе ви се допадне информации за производот : Сезона : Пролет, Лето, Aut И Зима Пол : Женска Прилика : дневен/уличен Материјал : Тип На Полиестерпетер : Стил На Печатење : Секојдневен, моден ракав должина : Краток Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Top Size USUKEUBust Shoulder Sleeve Lengths4634100cm/39.37"48cm/18.90"38cm/14.96"67cm/26.38"M6836104cm/40.94"49cm/19.29"39cm/15.35"68cm/26.77"L81038108cm/42.52"50cm/19.69"40cm/15.75"69cm/27.17"XL101240112cm/44.09"51cm/20.08"41cm/16.14"70cm/27.56"XXL121442116cm/45.67"52cm/20.47"42cm/16.54"71cm/27.95" Женската Лежерна Маица Чипка Од Екипажот Издлабена Шевове Печатен Врв Со Седум точки.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Фетерни Летни Врвови За Жени Со Цврста Боја За Жени О-Јака Кратки Ракави Удобни Женски Блузи маици со големи димензии за жени

Летни Врвови За Жени Еднобојни За Жени ОЈака Кратки Ракави Удобни Женски Блузи Цицкиопишете : Материјал

DEN 528.00

Спортски Градници Со големо Влијание За Жени Цврсто Поддржуваат Безжичен Градник Безжичен Градник Без Маица Удобен Безжичен

Мода Слободно Време Долна Жица Притисни Нагоре Ремени Везени Мрежа Проегирна Долна Облека Во Собата За

DEN 399.84