• Свеж
С. Поло Асн. Мајки со кратки ракави од маица, големини 4-18

С. Поло Асн. Мајки со кратки ракави од маица, големини 4-18

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Основно, но никогаш здодевно; Овие ленти за вратот на екипажот доаѓаат во повеќе бои, така што секогаш ќе имате подготвени да одите. Со смели, класични бои и лесни неутрали, сите со едноставен дизајн на вез на градите, тие ќе одат со сè што сака да носи. Фармерки, пот, на училиште, на игралиште, во кревет. Мека, удобна. Што друго ви треба? Приближно. Должина од рамо до полите : 23 ". Опуштено вклопување. Кратки ракави. Карактеристики везени американски поло -асн. Лого на лево градите. 100% памук. Машината што се мие. Увезено. Американски поло Асн.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Женски Моден Обичен Краток Ракав Ден На Независноста Копчиња За Печатење Кошула Со Ревер Врвни Блузи Блузи за жени облечени

Женска Мода Секојдневен Ден На Независност Со Кратки Ракави Копчиња За Печатење Кошула Со Ревер Топ Блу

DEN 255.84