• Свеж
Женски Моден Принт В-Врат Лабава Секојдневна Маица Со Кратки Ракави

Женски Моден Принт В-Врат Лабава Секојдневна Маица Со Кратки Ракави

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Женски Моден Принт В-Врат Лабава Секојдневна Маица Со Кратки Ракави Карактеристики : 1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, лесен за облекување или соблекување, удобен за носење во текот на целиот ден.2. Прилика : овој производ е совршен за секојдневна, плажа, прошетка, забава, работа, секојдневна облека. Толку е случајно што може да земете дополнителни корици! Овој е достапен во различни цврсти бои за да одговара на вашиот личен стил.3. Тоа може да се даде на пријатели, семејство, себе, итн., тоа е најдобриот избор за подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Сезони : Четири Сезони Материјал : памучен коноп,Секој ден пол : Женски Повод : Секојдневен, Секојдневен Стил : Слободно Време Должина На ракавот : Кратко Вклопување На Ракавот : дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 х женски top Size Bust Sleeve Length S94cm/37.01"21cm/8.27"68cm/26.77"M100cm/39.37"22cm/8.66"69cm/27.17"L106cm/41.73"23cm/9.06"70cm/27.56"XL112cm/44.09"24cm/9.45"71cm/27.95"XXL118cm/46.46"25cm/9.84"72cm/28.35"XXXL124cm/48.82"26cm/10.24"73cm/28.74"XXXXL130cm/51.18"27cm/10.63"74cm/29.13"XXXXXL136cm/53.54"28cm/11.02"75cm/29.53" ♞Модна боја, спарете се со вашите слаби фармерки панталони за секојдневен изглед. ♞Женските врвови се погодни за секојдневни, плажи, свадби, одмори, клубови, забави, активни прилики. ♞Женските врвови се погодни за секојдневни, плажи, свадби, одмори, клубови, забави, активни прилики. ♞Стил : Секојдневен, Уличен Мода, Подготвен стил, Работа. Забелешка : Рачно миење И хемиско чистење,не избелувајте.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Женски Моден Обичен Краток Ракав Ден На Независноста Копчиња За Печатење Кошула Со Ревер Врвни Блузи Блузи за жени облечени

Женска Мода Секојдневен Ден На Независност Со Кратки Ракави Копчиња За Печатење Кошула Со Ревер Топ Блу

DEN 255.84

Спортски Градници Со големо Влијание За Жени Цврсто Поддржуваат Безжичен Градник Безжичен Градник Без Маица Удобен Безжичен

Мода Слободно Време Долна Жица Притисни Нагоре Ремени Везени Мрежа Проегирна Долна Облека Во Собата За

DEN 399.84