• Свеж
Ergодин Гловеар Не-Сертифицирана Маица Со Долги Ракави, Вар, 4XL

Ergодин Гловеар Не-Сертифицирана Маица Со Долги Ракави, Вар, 4XL

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Не-Сертифицирана Маица Со Долги Ракави : Ракави нагоре или ракави надолу, сепак ќе се издвоите од толпата. Полиестер дише плете (4.1 мл). Третман за отстранување на влага. 30+ UPF за заштита од штетни УВ. Џебови : еден надвор од градите.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Војна на ѕвездите Приказни За Џедаите Ахсока И Дуку Дизни+ - Мешана Маица Со Кратки Ракави За Возрасни-Прилагодена - Графитна

Официјални Војна На Ѕвездите Стока Војна На Ѕвездите Приказни За Џедајските Маици За Момчиња, Девојчињ�

DEN 0.33