• Свеж
Менс оз. Ултра Памучна Маица Пакет

Менс оз. Ултра Памучна Маица Пакет

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

100% претходно испукан памук; Сивата Пепел е 99/1; Спортската Сива е 90/10; шиење со двојна игла во текот; беспрекорна јака; снимено рамо до рамо; Антички (Цреша Црвена, Ирска Зелена, Кралска) се 90/10; ; Темна Хедер, Хедер (Кардинал, Индиго, Морнарица, Сафир) се 50/50; Безбедноста (Зелена, Розова и Портокалова) се 50/50; гилдан менс 6 Мл. Ултра Памучна Маица 5 Пакување.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

не Сум Загрижен За Тоа Што Мислите Саркастична Новина Идеја За Подарок За Возрасни Хумор Смешни Женски Обични Маици

Дајте им го подарокот што ќе трае цела година Сарказмот никогаш не се чувствувал толку добро Добредојде

DEN 271.20

Лилгиј Мажи Обични Копчиња За Печатење Кратки Ракави Стојат Јака Пуловер Маица Блузи Стилски Тенок Вклопуваат Мускулна Облека

Мажи Обични Тркалезни Мускули На Вратот 3д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави М�

DEN 1.00