• Свеж
Женски Фустани Печатени Средна Должина Сонце Фустан Без Ракави Мода Халтер Летен Фустан Црн Л

Женски Фустани Печатени Средна Должина Сонце Фустан Без Ракави Мода Халтер Летен Фустан Црн Л

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Оваа ткаенина за Мини Фустан без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со Халтер трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : 97% Полиестер, 3% Спандекс. Должина На Ракавот Во Стил : Должина На Облека Без Ракави : Стил На Вратот На Мини Облека : Стил На Оглавник-Фустан : Фустан За Сонце-Шема : Печатена-Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Фустан Големина : С Биста : 128см/50,39" Половината : 124см/48,82" Колк : 132см/51,97" Должина : 93см/36,61" Големина : М Биста : 132см/51,97" Половината : 128см/50,39" Колк : 136см/53,54" Должина : 95см/37.40" Големина : L Биста : 136cm/53.54" половината : 132cm/51.97" колк : 140cm/55.12" должина : 97cm/38.19" големина : xl Биста : 140cm/55.12" половината : 136cm/53.54" колк : 144cm/56.69" должина : 99cm/38,98" Големина : Xxl Биста : 144cm/56,69" Половината : 140cm/55,12" Колк : 148cm/58,27" должина : 101cm/39,76" Фустани За Жени 2023. Материјали : Изработени Од Полиестер.Обезбедува управување со топлина и влага преку вентилација. Најдобро од с, ве одржува ладни и удобни дури и во најжешките временски услови. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате. Мекиот и лесен материјал го прави овој убав секојдневен лабав женски фустан, исто така, удобност за лежење и одмор. Карактеристика : Моден Женски Секојдневен Фустан За Печатење Без Ракави Без Ракави.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Цветни Летни Фустан Печатење V Вратот А-Линија Плисирани Полите Тече Фустани Продажба Дозвола Краток Ракав Женски Летни Долги

Совршен за сите додатоци, како што се очила за сонце, ѓердани, сандали, потпетици, клинови или ладна јакн�

DEN 1.33

Женски Фустан Над Коленото Со Џеб Летна Продажба Мода Печатена Од Сончоглед Секојдневен Опуштен 4 ти јули Патриотски Сарафан

лесно облечени нагоре или надолу, убаво спарени со обетки и потпетици за ноќно излегување или сандали з�

DEN 335.68

Ситен Фустан Женски Секојдневен Долг Ракав Екипажот Вратот Печатени Лабава Долг Фустан Бохо Плажа Долг Сарафан Форма Фитинг

Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење Пол : Жени Јака : вратот на екипажот Обрасци : Печатени Паке�

DEN 335.84

Женски Фустан Елегантен Долг Ракав Надвор Рамо Чипка Жени Отворено Датира Меден Месец Дома Носат Патување Улична Облека Мека

®Прилика : Костум За Секојдневен, Плажа,Датира,Секојдневниот живот,Боемски Стил,Партија,Копчето Надолу

DEN 2.00

Ајомет Плус Големина Макси Фустан За Жени Дами Секојдневен Лабав Сарафан Долг Фустан Шлиц Без Ракави Долг Фустан Летен Фустан

Плус Големина Макси Фустан За Жени Дами Лежерен Лабав Сарафан Долг Фустан Шлиц Без Ракави Долг Фустан Л�

DEN 1.67

Ниуер Дами Едноставен А-линија Маица Фустан Жените Замав Кратки Мини Фустани Екипажот Вратот Лето Цветни Печати Повик Сарафан

Нема Сомнение Дека Летните Месеци бараат Шарена, Светла Гардероба! Карактеристика : Женски Сарафан На П�

DEN 3.33

Базиреј Миди Фустани За Жени Царинење Цврст Женски Врат Со Лажичка Секојдневен Долг Ракав Лабави Миди Фустани Со А-Линија Сини

Тип На Ставка : АЛинија Миди Фустани Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женаматеријал : Шифон.Должина на облека : �

DEN 447.84